Pomoc Wolne pobieranie z torrentów

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

sebek806

Passing Basics
Beginner
16 Styczeń 2015
17
2
3
43
QNAP
Ethernet
100 Mbps
Witam. Posiadam TS-212-E. Pobieram torrenty za pomocą programu Transmission 2.84. Moje łącze to 100/10 MB na światłowodach. Wysyłanie jest dobre na maksa idzie, lecz pobieranie dochodzi maks do 40MB. Sprawdzałem na utorrent bez pośrednio z dysku lokalnego komputera i idzie na maksa. Czyli coś jest nie tak z serwerem, transmission czy może jeszcze w czymś innym problem? Porty w transmission otwarte. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Qunap he i nie tylko.
 
Moje łącze to 100/10 MB na światłowodach.
Pierwsze słysze aby były takie światłowody. Łącze to Ty masz na kablu UTP a światłowodem to może mieć operator tylko infrastrukturę. To raz.

Dwa... TS-212 to trochę ekonomiczny serwer. Obecnie jeden z najtańszych na rynku za 600zł. Jak mniemam Twój komputer jest droższy od tego "serwera".

Zacznij od instalacji QNAP Diagnostic Tool i przeprowadzenia prędkości pracy dysków twardych w tym serwerze.
 
Mam qunap TS212-E. Zakupiłem dysk twardy firmy WD
Dysk Western Digital Desktop Mainstream 2 TB WDBH2D0020HNC-ERSN do serwera NAS, ale on chyba nie jest przeznaczony do qunap tylko do komputera stacjonarnego? Mylę się ? Czy wszystko w porządku? Ogólnie mnie zaraz na początku zaskoczyło dlaczego tego dysku nie mogę włożyć na dolne miejsce serwera tylko na górne.
 
Wykonałeś test prędkości dysków?

Tu masz test prędkości odczytu i zapisu serwera TS-212:
qnap_ts212_benchmarks.jpg


A więc nie oczekiwałbym niczego więcej od procesora na paltformie ARM Marvell 1.6 GHz i 256MB RAM, które jest w tym serwerze.
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.