Pomoc Wyłaczenie automatycznego tworzenia folderu /Multimedia/TV/Recordings

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

gonzul

Entry Technician
Q Associate
3 Sierpień 2010
35
7
8
48
Polska, Sosnowiec
www.tomaszgasecki.pl
QNAP
TS-x53
Ethernet
1 GbE
Witam
W udziale /Multimedia mimo usuwania automatycznie tworzy mi sie katalog TV z podkatalogiem Recordings.
Nie mam włączonego monitoringu ani żadnych stacji TV.

Jak to wyłączyć? Jaka aplikacja to może tworzyć?
TS-x53
 
upload_2015-9-7_18-36-3.png

upload_2015-9-7_18-36-28.png


w app

upload_2015-9-7_18-37-34.png



upload_2015-9-7_18-38-14.png
 
Gwiazdorzycie chłopaki ...
Co do czytanie ze zrozumieniem odesłabym do mojego pierwszego postu.
Ale skoro juz sie bawimy w taplanie w błocie ... to żeby coś wyłączyć trzeba to najpierw mieć zainstalowane. A skoro piszę że nie mam zainstalowane to nie mogę wyłączyć ... więc skoro rozwiązanie wg was wymaga zainstalowania czegoś to może warto o tym najpierw napisać ...

Poza tym wklejone screeny nie dotyczyly Kodi tylko HDStation
 
Poza tym wklejone screeny nie dotyczyly Kodi tylko HDStation
skrot myslowy - wybacz.
Stacji monitoringu nie mam a gdzie tego szukać w kodi ?
pytales gdzie sa: dostales screeny.
Ja ukrylem, w ktorejs tam wersji dalo sie usunac i stacje i udzial, ale ze stacje znowu sobie zainstalowalem (i nie uzywam) to ukrylem.
Poza tym, jak sie usuwa "systemowe" udzialy, to pozniej krzaki wychodza. Mozesz zawsze sobie dodac do crontab usuwanie zasobu przy starcie ;p czy tam 5 minut po nim :) i z glowy.
 
aka aplikacja to może tworzyć?
Katalog TV w Multimedia tworzy się z TvStation. Stacja monitoringu ma swój folder gdzie indziej. Pytanie czy
Nie mam włączonego monitoringu ani żadnych stacji TV.
oznacza, że nie masz włączonego czy zainstalowanego?
Jak to wyłączyć?
Jeśli chcesz z tym walczyć to TvStation musi być po pierwsze niezainstalowany. Kiedyś sporo z tym walczyłem i po odinstalowaniu można to było zrobić. Tyle, że tyczyło się to wcześniejszych wersji. Teraz nie próbowałem ale podejżewam że jako aplikacja autorska Qnapa ten folder znalazł się obligatoryjnie w strukturze folderów i będzie się z powrotem pojawiał po każdym restarcie.
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.