Pomoc YouTube w HybridDesk Station dla TS-451+

NIEBO!

Passing Basics
Beginner
2 Styczeń 2016
21
7
3
QNAP
TS-x51+
Ethernet
1 GbE
Witajcie.

Czy ten plus w wersji mojego QNAP jest problemem? Myślałem, że to bogatsza wersja 451, a jednak jak wprowadzę na tej stronie
Centrum aplikacji :: QNAP to dla TS-451 YouTube jest dostępny, a dla TS-451+ nie jest. To jakieś przeoczenie, celowe działanie czy mam czekać na tą paczkę... kiedyś dostępną dla mojego QNAP? czy mam na to nie liczyć ? :-(

Ten samouczek jest w moim przypadku bezużyteczny :-(
Jak oglądać filmy z serwisu YouTube w HybridDesk Station? :: HybridDesk Station ::NAS :: QNAP

Proszę o pomoc jak cieszyć się YouTube z mojego QNAP na TV

P.S. Po tym jak YouTube przestał korzystać z Flasha mój TV przestał być "Smart" ,a Sharp nie będzie aktualizował firmware w tej kwestii więc 2 letni tv okazał się rok temu bublem ... zdecydowałem się na zakup QNAP i myślałem, że jak podłączę go pod TV po HDMI to odzyskam YouTube ... no i znów porażka :p


Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.0 Build 20160311
Model serwera: QNAP TS-451+.
 
OK - znalazłem rozwiązanie!
Wchodzimy na stronę aplikacji YouTube dla "uboższej wersji" czyli ja wybrałem TS-451
https://www.qnap.com/i/pl/app_cente...on=3.0.5&down_1_name=HS-251&jump_win=1&II=143
Wybieramy u góry pobierz.
Rozpakowujemy ZIP, kopiujemy ścieżkę, instalujemy paczkę ręcznie (na chwilę obecną YouTube_3.0.5_x86_64_20151116.qpkg) czyli, QNAP/Panel sterowania/Serwery aplikacji/HDS/u dołu Zainstaluj ręcznie/przeglądaj/podajemy ścieżkę (ctrl+V)/ Zainstaluj :)
Myślę że może być to pomocne dla użytkowników PLUSów, ale czy zadziała na 251+ nie podpowiem i robicie to na własną odpowiedzialność dopóki nie wypowie się ktoś bardziej obcykany :D Myślę, że to duże przeoczenie ... , w każdym razie zwykły zjadacz bułek ot tak w NAS sobie tego "nie wyklika".

Aaaaa ... zapomniałem że NAS nie są dla zwykłych zjadaczy bułek :)

Pozdrawiam Rogalożerców :D

Można zmienić w Rozwiązany.
 
Zgodnie z info Qnapa modele TS-251 / TS-251 + / TS-251 c / TS-451 / TS-451 + / TS-451S / TS-651 / TS-851 mają jedno oprogramowanie, więc to samo będzie na nich działać.