Kawa i papierosy Zagadka dla operatorów urządzenia lutującego :)

avis

Systems Admin...
Q's Expert
4 Grudzień 2010
364
119
43
52°17'21.9"N 21°02'45.2"E
QNAP
TVS-x71U
Ethernet
1 GbE
No panowie elektronicy czekam na wasze opinie co to jest to cudo z obrazka i do czego może służyć??

ava693w.dm1.livefilestore.com_y2mZFUqe2gZCL9JpSb4_VdRLXjEwFbvZa3ebe49fece73652bd6a9bf1d7a96021.jpg
 
Na kostce masz oznaczenia, dodatkowo antenka "zasilająca" mówi sama za siebie ...
 
Oznaczenia są na tyle nieczytelne, że wyguglał mi się mikser pośredniej dla pasma GSM. Kondzior i cewka niby mogą to potwierdzić tą teorię ale TAKA cewa raczej wskazuje na brelok RFID.
 
Oznaczenia miały takie być bo jakby to miało być do guglania to bym wrzucił fote drugiej strony tej płytki gdzie są wszelkie oznaczenia :)

a tak przy okazji to troszkę błądzicie :D
 
Na kartę komunikacji miejskiej scalak za gruby. Może jakiś tag zabezpieczający przed kradzieżą?
 
To jest zielona płytka drukowana ze ściętymi narożnikami, z niecentralnie umieszczonymi: ośmionóżkowym scalakiem i kondensatorem ceramicznym oraz spiralną, jedenasto zwojową ścieżką stanowiącą cewkę + dwie przelotki na drug stronę :Dumny:
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
A, sorki, zapominałem.
Teraz, po wymontowaniu, to już do niczego nie służy :)

A tak na poważnie, to wygląda mi to na jakiś pilot radiowy.
 
Tag dostępowy do jakiegoś hiper-serwera? ;)Czyli co to w końcu jest?
No chyba że "konkurs" trwa do końca świata :p
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz
@avis już zapomniał, bo dawno nie używał i liczy na to, że mu przypomnimy :hihihi:
 
Dziś będzie fota tzw awersu a może rewersu huk go wie poprostu drugiej strony tej płytki to wam powinno pomóc :)No dobra panowie elektronicy :) myślę że ta fota wyjaśni wszystko.

alh5.googleusercontent.com__ohbAWMPJo3A_U05OlpzdwVI_AAAAAAAAsbd33c9755e9871ec6c49c5cc0a8b41f1a.jpg
 
OKI 43099501 for oki printer reset chip for toner cartridge

Zagadka była nie dobra, to że podstępna to nie szkodzi ;-)