Zainteresowany Qnapem?

Jak masz coś zbytecznego dwudyskowego na Intelu, najlepiej z możliwością rozbudowy ram to pisz.
 
@Kong tylko brand new. Używane tylko wyższa półka.
 
Siema!
Zainteresowany zakupem Qnapa? Pisz w poście, a zobaczymy co się da dla Ciebie zrobić :)
Pozdrawiam
Daniel
Qnap TVS 472 :)?? albo 672 :)
Znajdzie się ;-)?
 
Witam,
Desktop lub rack
opcja 1) 8x3,5 i 2xm.2 na płycie i osobno minimum 1xPCIE
lub
opcja 2) 4x3,5 i 2xm.2 na płycie i osobno minimum 1xPCIE
ktoś coś?
 
Witam jestem nowy na forum witam wszystkich :). Ma dylemat, interesuje mnie tani qnap który będzie służył tylko do pobierania torrentow gdy ja bede w pracy z możliwością dodawania ich zdalnie przez aplikacje w telefonie, dodatkowo będzie służył jako backup dwóch iPhonów i jednego MacBook, dyski już mam 2x3tb w red, router jaki posiadam to Asus ac5300 gaming.
Mam dwie opcje albo nowy podstawowy ts230 lub używany kilku letni ts251a (cały komplet z pilotem) obydwa mogę kupić za 700 zł wiadomo drugi jest na Intelu ma możliwość dołożenia ram itp ale niewiadomo ile pochodzi. Co byście doradzili ?
 
Ahoj. Dziś dam znak, OFC, pełna FVAT.
 
  • Lubię to
Reakcje: Lebcio
Ahoj. Nie jestem w stanie przebić obecnie najniższej ceny na rynku - kupili wcześniej na stan, a u mnie wychodzi drożej w zakupie :)
Czekałem na odpowiedź dystrybutora, ale on też nic nie wymyśli.
 
A możesz mnie skierować gdzieś do dobrego sklepu?
 
Każdy, który jest oficjalnym resellerem Qnapa. Na pewno Proshop i Amazon. Net-s bym omijał szerokim łukiem.
 
miałem tyle zamówień z net-s nigdy żadnych problemów skąd ta negatywna opinia? czy jest coś o czym nie wiem? @Ice
 
Owszem, multum anulowanych zamówień. Ja sklepu nie polecam.
 
@Ice a masz dobrą ofertę na Qnap TS-264, czy analogicznie jak dla 664 i kolegi powyżej?
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. rack