Zakup Qnap Hs 251 a zewnętrzna kamera wifi

plastelc4

Nowy użytkownik
Noobie
7 Styczeń 2018
3
0
1
38
QNAP
null
Ethernet
null
Witam
Planuje zakup urządzenia Hs 251 czy istnieje możliwość podłączenia do niego kamery wifi i używanie jako systemu monitoringu?

Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 
Szczerze to odradzam zakup tego modelu. Nie dołożysz tam ramu ,bo jest wlutowany. Szybko cię sprzęt zniechęci. W sumie to powinienem zapytać do czego ma Ci serwer służyć? Jeśli do oglądania zdjęć to ok, jeśli do filmów, muzy, virtualki etc to zdecydowanie lepiej TS 251.
Poczytaj na forum opinie - zapoznaj się z szeroką bazą wiedzy. Nie kupuj pochopnie, bo potem będziesz pisać na forum, "aaaa, bo ja myślałem, że....., bo niby Qnap a taka lipa, ..... bo nie działa a miało działać..... etc.
 
Nie tylko do zdjęć, chciałbym aby służył jako rejestrator 1 zewnętrznej kamery wifi i nie tylko. Ale kluczowa dla mnie odpowiedzią jest to czy istnieje możliwość zestawienia qnapa z kamerą wifi?

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 
samego Q z kamerą - nie
czy może służyć jako rejestrator - tak
 
jeśli do filmów, muzy
To wystarczy.
Wirtualizacji nie da się na nim zrealizować. Mam HS-251+ i VS nawet nie startuje. Z kamerami nie powinno być problemu, ale jest jedno "ale".
Nie wiem dlaczego, ale nie ma (nie było?) w HDS Surveillance Station (Local Display). Czyli przez HDMI sobie kamer ani nagrań nie pooglądasz.
Sprzęt ogólnie ładny... Obecnie służy mi jako magazyn migawek :D
Odradzam zakup.
 
Filmy też lipa bo kiepsko z transkodowaniem.
 
Po HDMI (Kodi) ok.
 
@apofis
Rozumiem :)
Po HDMI było ok, ale i tak odradzam zakup.
 
Czyli ogólnie nie będzie problemu z połączeniem qnapa z kamerą wifi??

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka