Pomoc zanik folderu współdzielonych

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Wassik

Nowy użytkownik
Noobie
10 Maj 2019
7
0
1
38
QNAP
null
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
Witam,

mam problem po awari zasilania. na serwerze mam 3 pule pamięci i po awarii zasilania z jednej z nich zniknęły foldery współdzielone. pokazuje ze dane tam są ale nie wiem jak się do nich dostać. jestem nowym użytkownikiem Nasa modele TS-351 Proszę o pomoc sprawa dosyć istotna gdyż w tej zaginionej części jest ponad 10 TB zdjęć i filmów .....
Zrzut ekranu 2022-02-5 o 21.55.39.png
 
Rozwiązanie
U
Jak to zrobić? - QNAP i przydatne programy

masz tam WinSCP opisanego
masz po prostu przejść do folderu "/share" i tam powinny być Twoje zagubione udziały, zrób sobie screenshota , czy tam kopiuj nazwy po kolei

Dalej jestem zdania że powinno to być zgłoszone do helpdesku - mają BUBLA w aplikacji i trzeba to permanentnie poprawić.
Ja to widzę w tle appke multimedia console, i ona ukryła ci dane. Byś musiał ją wywalić i utworzyć takie same foldery na tych samych woluminach i dane się zjawią. Po SSH się zalogujesz to znajdziesz wszystko
Nie dawno podobny wątek był o zniknięciu danych
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz
Ja to widzę w tle appke multimedia console, i ona ukryła ci dane. Byś musiał ją wywalić i utworzyć takie same foldery na tych samych woluminach i dane się zjawią. Po SSH się zalogujesz to znajdziesz wszystko
Nie dawno podobny wątek był o zniknięciu danych
multimedia console wywalone jak po ssh wydobyć listę plików ? jestem totalnie zielony
 
Jak to zrobić? - QNAP i przydatne programy

masz tam WinSCP opisanego
masz po prostu przejść do folderu "/share" i tam powinny być Twoje zagubione udziały, zrób sobie screenshota , czy tam kopiuj nazwy po kolei

Dalej jestem zdania że powinno to być zgłoszone do helpdesku - mają BUBLA w aplikacji i trzeba to permanentnie poprawić.
bardzo dziękuję za pomoc będę próbował według instrukcji. Zgłoszone do helpdesku może z czasem naprawią .....
 
dlaczego to problem Multimedia Console?
MC tworzy swój własny katalog 'multimedia', i jeśli ktoś ma taki folder na innym woluminie, to go ukrywa i tworzy swój na systemowym dysku. Tak przynajmniej u większości się dzieje.
Większość appek można instalować na inne woluminy, a tego ustrojstwa nie..
 
Jak to zrobić? - QNAP i przydatne programy

masz tam WinSCP opisanego
masz po prostu przejść do folderu "/share" i tam powinny być Twoje zagubione udziały, zrób sobie screenshota , czy tam kopiuj nazwy po kolei

Dalej jestem zdania że powinno to być zgłoszone do helpdesku - mają BUBLA w aplikacji i trzeba to permanentnie poprawić.
Sprawa rozwiązana dziękuję bardzo za pomoc.
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. QNAP i przydatne programy
  2. zniknęły foldery