Zdalny Host problem

Dyskusja w 'Serwer WEB i aplikacje (PHP oraz bazy danych SQL)' rozpoczęta przez użytkownika david123, 13 Luty 2010.

Ładowanie...
  1. david123

david123 Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    06:17
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Witam szanownych forumowiczów.

Jako że jestem nowy na forum będę wdzięczny za wyrozumiałość.Mój problem jest następującej treści.Wykupiłem domene w dyndns i mój adres wygląda następująco.Np www.moja-domena.pl.Problem w tym że moja strona znajduje się w folderze Joomla, wzwiązku z tym moja strona widnieje pod adresem www.moja-domena/Joomla.Czy ktoś mógłby napisać jak co mogę zrobić żeby moja strona była pod adresem www moja-domena.pl.Przepraszam za ogólnikowość,również jeśli temat tego typu był już poruszany.Szukałem ale nie mogłem znaleźć. Będę wdzięczny za wszelkie info.

Oczywiście posiadam zmienne Ip :D <czytaj>

2. Silas Mariusz

Silas Mariusz SysOp Administrator

Miejscowość:
    Nowy Sącz
    Local Time:
    07:17
    Oceny:
    +1 337 / 30 / -5
    Followers:
    22
    QNAP:
    TVS-x71
    Ethernet:
    1 GbE
    TVS-x71 1 GbE
    Witam

Masz wiele, mozliwosci zrobienia tego. Napewno nie pomoge Ci w tym problemie, bo malo eksperymentuje z Apachem. Jedynie przedstawie sugestie.

1) Mozliwe, ze mozesz to zrobic z poziomu pliku .htaccess ktory umiescisz w glownym katalogu serwera. Poszukaj na google: ".htaccess przekierowanie"

2) Reczna edycja configu serwera HTTP i wprowadzenie bezposredniej sciezki do katalogu Joomli.

Pozdrawiam

Poleć tę stronę

Użytkownicy znaleźli te stronę szukając słów:

1. host zdalny