Pomoc Zgubione foldery współdzielone

Ppcppc

Nowy użytkownik
Noobie
6 Maj 2016
4
1
3
QNAP
TS-x19P II
Ethernet
10 Mbps
Witam,
Zgubiłem foldery współdzielone :)
Jak do tego doszło:
1. Kupiłem nowy dysk3TB do mojego QNAP-a
2. Wyjąłem stary dysk 2TB i zainstalowałem nowy 3TB
3. Na nowym dysku zainstalował sie system, ustawiłem wszystkie sprawy związane z siecią i dostępem
4. Przy pracującym QNAP-ie włożyłem stary dysk aby przegrać z niego dane na nowy (przy pomocy FILE STATION) jednak okazało się, że w FILE STATION nie widzę folderów i danych ze starego dysku
5. Wyłaczyłem więc QNAP-a i włożyłem stary dysk aby poprzez dysk zewnętrzny (500GB) przegrać dane
6. Po właczeniu QNAP-a ze starym dyskiem okazało się, ze foldery utworzone przeze mnie zniknęły (wszystkie współdzielone)
7. Wszedłem więc w Panel sterowania/Ustawienia uprawnień/Foldery współdzielone i utworzyłem ponownie foldery (te które pamiętałem)
8. Po ich utworzeniu pojawiły sie ponownie w FILE STATION wraz z danymi które zawierały
9. Jestem pewien, że nie wszystkie "odtworzyłem"
Moje pytanie brzmi - czy jest sposób aby "podejrzeć" jakie jeszcze foldery siedą na dysku a nie sa widoczne, albo jak można podejrzeć ich nazwy tak abym mógł je z ręki utworzyć w Panel sterowania/Ustawienia uprawnień/Foldery współdzielone i odzyskać zawarte w nich dane?

Pozdrawiam

Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.2 Build 20160901
Model serwera: QNAP TS-219P II
 
może powtórzę od pkt 6
Po uruchomieniu QNAP-a ze starym dyskiem zarówno w FILE STATION jak i zakładce "Panel sterowania/Ustawienia uprawnień/Foldery współdzielone" widoczne były tylko "podstawowe" foldery (te które dostajemy przy instalacji czyli np "HOME", "PUBLIC", "MULTIMEDIA" itd)
Nie było żadnego założonego przeze mnie (czyli np "WSPOLNY", "DANE", "PRACA" itp)
Pomimo tego ze były tylko te "podstawowe" dysk miał tylko 300GB wolnego miejsca - oznaczało to, ze jednak moje dane gdzieś są.
Wszedłem więc w zakładkę "Panel sterowania/Ustawienia uprawnień/Foldery współdzielone" i utworzyłem ponownie foldery "WSPOLNY", "DANE", "PRACA".
Po ich utworzeniu pojawiły sie w FILE STATION wraz z danymi w nich zawartymi.
Chodzi mi o to, że nie pamietam wszystkich nazw folderów współdzielonych które utworzyłem samodzielnie - stad pytanie:
czy jest sposób aby "podejrzeć" jakie jeszcze foldery siedą na dysku a nie sa widoczne, albo jak można podejrzeć ich nazwy tak abym mógł je z ręki utworzyć w Panel sterowania/Ustawienia uprawnień/Foldery współdzielone i odzyskać zawarte w nich dane?
 
Oki,
w jaki sposób moge zobaczyć w FileStation te inne foldery?
Nie widzę nic innego poza tymi które były tu pierwotnie oraz tymi które "odtworzyłem". A wiem, ze nie są to wszystkie....

upload_2016-10-16_19-21-47.png
 
Problem rozwiązany,
Dziekuje @pigers za pomoc! :)
Wszedłem w "Panel sterowania/Ustawienia uprawnień/Foldery współdzielone" i tam w pozycji "wprowadź ścieżkę ręcznie" w rozwijanym menu z listą folderów odnalazłem wszystko.