Kawa i papierosy zmiana nazwy plików razem z rozszerzeniem przy pobieraniu przez download station

Pete67

Passing Basics
Beginner
18 Luty 2017
12
2
3
57
Bydgoszcz
QNAP
TS-x51
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
Witam
korzystam z download station i pobieram interesujace mnie pliki a posrednictwem tb7.pl
jest to o tyle wygodne że dotaję linki gotowe do klejenia i nie ma cyrków w stylu że pobieram jakiś plik 1KB zamiast archiwum 1GB
Nie mniej czasem - nie zawsze ale powiedzmy raz na 10 pobrań pobieram zamiast pliku rar coś z tajemniczą nazwą np: "d,MGUwYTIwNzYyOThlZTc0MWE4NjMwYTBkZGQyNmQ4ZDgvRW1lcmFsZC5DaXR5LlMwMUUwNi5QTFNVQkJFRC5IRFRWLmF2aQ==" (nazwa rzeczywista pobranego pliku )
plik jest prawidłowy jako archiwum, gdy zmienię mu rozszerzenie na archiwum rozpakowuje sięjak trzeba i zawartosć jest OK.
Ale gdy pobieram np 10 archiwów z kolejnymi częściami a dostaję taki kosmos to za nic nie potrafię okreslić który jest pierwszy drugi trzeci i nie mogę rozpakować. miusiałbym pobierać pojedynczo i zmieniac nazwy ręcznie... a to już raczej odpada.
Zdarza się to również gdy pobieram coś bezpośrednio np z rapidu, uploaded itd jest ten sam problem :/

Druga rzecz to proszę o pomoc jak rozpakować archiwum złożone z np trzech części bezpośrednio na qnapie.
jak jest jeden plik to klikam rozpakuj i tyle a jak jest więcej to już niestety nie wiem jak:)
gdy zaznaczam wszystko to nie ma opcji rozpakuj:(

Dzięki za pomoc i pozdrawiam
Piotr
 

Mogą Cię zainteresować