Zniknięcie libsasl2 po instalacji OpenLDAP

Dyskusja w 'Centrum aplikacji QPKG' rozpoczęta przez użytkownika m@k, 27 Lipiec 2010.

Ładowanie...
  1. m@k

m@k Passing Basics Beginner

Miejscowość:
    Kraków
    Local Time:
    20:54
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    TS-x51
    Ethernet:
    1 GbE
    TS-x51 1 GbE
    Zainstalowałem na TS-109 II moduł OpenLDAP. Codziennie o 4:30 jest restartowany Qthttpd.h, co powoduje, że mam w logach pełno warningów a wszystko dlatego, że restart apacha powoduje błąd
    Kod (Text):
    1. Cannot load /usr/local/apache/libexec/libphp5.so into server: libsasl2.so.2: cannot open shared object file: No such file or directory
    Sprawdziłem, jest softlink w /usr/lib/libsasl2.so.2, który prowadzi do /share/HDA_DATA/.qpkg/OpenLDAP/lib/libsasl2.so.2.0.22
    Ale tam już tej biblioteki nie ma i instalka OpenLDAP wg mnie jej nie instaluje.

Tymczasowo poradziłem sobie wyłączając PHP w apachu, ale to nie jest rozwiązanie. Proszę o pomoc, ew. udostępnienie mi tych bibliotek.

m@k

2. m@k

Miejscowość:
    Kraków
    Local Time:
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    TS-x51
    Ethernet:
    1 GbE
    TS-x51 1 GbE
    Może inaczej spróbuję :) POMOCY!

Kogoś kto ma TS-109 z firmwarem 3.1.0 Build 0708T proszę o udostępnienie biblioteki libsasl2.so.2 i powiązanych.

3. Silas Mariusz

Silas Mariusz SysOp Administrator

Miejscowość:
    Nowy Sącz
    Local Time:
    Oceny:
    +1 337 / 30 / -5
    Followers:
    22
    QNAP:
    TVS-x71
    Ethernet:
    1 GbE
    TVS-x71 1 GbE
    A probowales wgrac od nowa firmware?

4. m@k

Miejscowość:
    Kraków
    Local Time:
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    TS-x51
    Ethernet:
    1 GbE
    TS-x51 1 GbE
    Chciałem uniknąć ryzyka związanego z upgradem. Ale jednak zrobiłem za radą supportu: odinstalowałem wszystkie qpkg, zupgradowałem firmware i zainstalowam od nowa potrzebne qpkg i jest ok. Z jednym wyjątkiem dawniej miałem stronkę pod SSL (moją, nie konfigurację). Teraz nie udaje mi się skonfigurować tak qnap'a, aby działał mi https. Zmieniłem porty w stunnel.conf, ale mam komunikatu o błędzie, że request jest nie poprawny "[nr ip]GET url" - ale to sprawa do innego działu.

Poleć tę stronę