Recent Content by 3Qn

  1. 3Qn

    Instruktaż/Tutorial Container-Station Konfiguracja Treafik (reverse-proxy) + OVH (SSL)

    Instalacja Traefik pozwala nam na automatyczną rejestrację sub-domeny dla usługi uruchomionej w środowisku kontenerów w tym przypadku będzie to (Container-Station) oraz dzierżawę certyfikatów . Na routerze forwardujemy jedynie dwa porty http:80 oraz https:443 nie muśmy pilnować/zapewniać aby...
  2. 3Qn

    Pomoc problem z logowaniem

    No to chyba nie zadziała: How do I reset the administrator password of my NAS?
  3. 3Qn

    Pomoc QNAP TS-251+ 8Gb Ram Procesor J1900 (4rdzenie, 4 wątki)

    Tak przejście na ARM na pewno ci pomoże! Bo znalezienie ARM'owych odpowiedników wszystkiego co używasz w ContainerStation nie będzie trywialne brak VirtualStation (bo chyba nie ma) też wpłynie pozytywnie na ogólne odczucia i szybkosć działanai systemu. A tak na powaznie zdaje sobie sprawę z...
  4. 3Qn

    Pomoc Limit czasu sesji przesyłania

    Ten screeshot prosi się o anonimizację. Czas sesji przeglądarki można zmienić choć moim zdaniem to jedynie obejście problemu dlaczego nie jakiś vpn + montowany zasób zdalny? Edytowany: @mawir Tak da się edytować posty.
  5. 3Qn

    Pomoc Żaden VPN nie działa

    qfile prawdopodobnie łączysz po usłudze myqnapcloud po zarejestrowanym adresie lub jak wspominałem po wbudowanym dyndenesie TWOJ_DOM.myqnapcloud.com. (myQnapCloud: aplikacja) OpenVPN nie wiem jak reszta ma adres IP zmien go TWOJ_DOM.myqnapcloud.com jeżeli masz to uruchomione.
  6. 3Qn

    Pomoc Żaden VPN nie działa

    Zakładam że masz stały adres ip bo wyeksportowany plik openvpn ma adres publiczny który można zastąpić adresem TWOJ_NAS.myqnapcloud.com
  7. 3Qn

    Pomoc Żaden VPN nie działa

    OpenVPN po stronie klienta: dodać logowanie: "verb 3" najwyższy poziom logowania 6. Po stronie nas sprawdzić logi:
  8. 3Qn

    Przy piwie Youtube komentarze obok filmu

    wyłącz chat to jest chat nie komentarze
  9. 3Qn

    Pomoc karta graficzna do TS-464

    Nie rozumiem dlaczego miałby ktoś się wyżywać za pytanie o kopanie? Nie polecam ale jak się popieści co się wszystko zmieści :ROFLMAO: Case Study - TS-437A 2 x Turing GPU. Container -> (GPU 0) Plex -> (GPU 1)
  10. 3Qn

    Pomoc karta graficzna do TS-464

    T400 i T600 najmocniejsza? a możesz napisać coś więcej co ma robić ta najmocniejsza karta graficzna w nasie?
  11. 3Qn

    Pomoc QNAP TS-251+ 8Gb Ram Procesor J1900 (4rdzenie, 4 wątki)

    A o czym ten wątek jest dowaliłeś pod kurek aktualnemu, zrobisz jak uważasz albo ograniczysz ilość odpalonych usług na aktualnym albo zmienisz na mocniejszy wybór prosty. Dziwna dywagacja tworzysz wątek że działa wolno po czym ale czy potrzebuje coś mocniejszego?
  12. 3Qn

    Pomoc QNAP TS-251+ 8Gb Ram Procesor J1900 (4rdzenie, 4 wątki)

    Sprawdzałbym poziom hałasu, chyba że masz to zupełnie w poważaniu.
  13. 3Qn

    Pomoc QNAP TS-251+ 8Gb Ram Procesor J1900 (4rdzenie, 4 wątki)

    Przesiadka z TS253A (Celerona) na TS473A (Ryzen) w moim odczuciu była satysfakcjonująca i ja polecam jest moc. Teraz powoli przymierzam się do większego ale póki co narzekać nie mogę Rockowe urządzenia raczej ciszy nie lubią pilnuj się.
  14. 3Qn

    Pomoc Dostęp do WordPress na QNAP z stałego zewnętrznego IP

    DB_HOST a podajesz port 3306 tu powinien znaleźć się adres IP
  15. 3Qn

    Pomoc QNAP TS-251+ 8Gb Ram Procesor J1900 (4rdzenie, 4 wątki)

    AP jest za słaby na to do czego był stworzony? Koordynator jest opcjonalny generalnie jak wyłączysz usługę siec będzie działać dalej jak mniemam (z mojego doświadczenia z unifi) więc koordynację uifi porównywałbym co najwyżej do monitora,repozytorium konfiguracji a nie kluczowego elementu...