Recent Content by adam4403

  1. A

    Pomoc Odtwarzanie treści multimedialnych na TV.przez hdmi.

    Niestety wszystkie dane wrzuciłem na serwer.Zrobię tak jak piszesz.Przerzucę wszystkie dane na jakiś zewnętrzny dysk,zresetuję cały serwer i dyski,potem zacznę od nowa.Niestety muszę zainwestować w jakiś dysk HDD 2 TB bo tyle danych się zebrało.
  2. A

    Pomoc Odtwarzanie treści multimedialnych na TV.przez hdmi.

    Witam. Mam problem z odtwrzaniem zawarości mojego TS-251+ na ekranie telewizora. Przy podłączeniu do telewizora nic nie działa. Wyświetlają się tylko standartowe ikony programów HD station. Do czego jest ten załączony do zestawu pilot? Męczę się z tym od wielu dni i nic. Liczyłem że poprzez HDMI...
  3. A

    Pytanie o Ram do TS-251+

    Zamówione.Mam nadzieję że przyśpieszy mojego NAS.Dziękuję za pomoc.
  4. A

    Pomoc Problem z połączeniem z serwerem NAS przez aplikację Qfinder pro-MAC

    nie wiem czy dobrze rozumiem.Jak pisałem średnio się na tym znam.Ping z terminala oraz adres ip komputera i serwera:
  5. A

    Pomoc Problem z połączeniem z serwerem NAS przez aplikację Qfinder pro-MAC

    Witam wszystkich. Jestem zupełnie nowy i "zielony"jeśli chodzi o obsługę serwera NAS.Jakiś czas temu odkupiłem od od znajomego serwer NAS TS-351+Chcialem zrobić w końcu porządek z coraz większą biblioteką zdjęć i filmów.Niestety mam ciągle problem z obsługą a teraz przede wszystkim z logowaniem...
  6. A

    Pytanie o Ram do TS-251+

    Dzięki za info.Sprawdziłem na Amazonie.Ta pamięć jest dostępna do zakupu.Jednak jest sporo negatywnych komentarzy że pada po paru miesiącach.Gdzie można znaleźć stronę z dydykowanym RAM do TS-251+?
  7. A

    Pytanie o Ram do TS-251+

    Witam.Proszę o radę bo jestem "zielony" w temacie serwerów NAS.Niedawno zakupiłem od znajomego TS-251+z myślą o uporzadkowaniu sporej już biblioteki zdjęć i filmów rozrzuconych po różnych dyskach zewnętrznych.I tutaj pojawił się problem.Za każdym razem gdy chcę przejrzeć jakiś film lub ogólnie...
  8. A

    Pomoc Problem z połączeniem z serwerem NAS przez aplikację Qfinder pro-MAC

    Chyba pomogło.Dzięki.Ciekawostka,robilem restart wcześniej i nic to nie dało.Teraz loguje się.Jeszcze raz dziękuję.
  9. A

    Pomoc Problem z połączeniem z serwerem NAS przez aplikację Qfinder pro-MAC

    Pisałem że słabo to ogarniam.Prosiłem tylko o pomoc. Załączam screenshot z terminala po wpisaniu podanej przez ciebie komendy.Dalej nic nie kapuję
  10. A

    Pomoc Problem z połączeniem z serwerem NAS przez aplikację Qfinder pro-MAC

    Ok rozumiem.Ale czy możesz pomóc?
  11. A

    Pomoc Problem z połączeniem z serwerem NAS przez aplikację Qfinder pro-MAC

    Wyjaśnij proszę jak mam to zrobić?Gdzieś wkleić ten ping?
  12. A

    Pomoc Problem z połączeniem z serwerem NAS przez aplikację Qfinder pro-MAC

    Adres Maca IP 192.168.178.23. Adres IP QNAPa 192.168.178.108
  13. A

    Pomoc Problem z połączeniem z serwerem NAS przez aplikację Qfinder pro-MAC

    Myślałem o tym.Niestety mój mac nie dysponuje standartowym portem sieciowym.a ja nie mam przejściówki.:-(
  14. A

    Pomoc Problem z połączeniem z serwerem NAS przez aplikację Qfinder pro-MAC

    Witam wszystkich. Jestem zupełnie nowy i "zielony"jeśli chodzi o obsługę serwera NAS.Jakiś czas temu odkupiłem od od znajomego serwer NAS TS-351+Chcialem zrobić w końcu porządek z coraz większą biblioteką zdjęć i filmów.Niestety mam ciągle problem z obsługą a teraz przede wszystkim z...