Recent Content by bangro

  1. bangro

    Pomoc Owncloud X

    ok, poszło. Dzięki za pomoc. Ja próbowałem ssh znaleźć i edytować :)
  2. bangro

    Pomoc Owncloud X

    przez manager aplikacji qnap
  3. bangro

    Pomoc Owncloud X

    Witam, mam pytanie odnośnie Owncloud X, nie mogę się zalogować z zewnątrz ponieważ mam taki komunikat "Dostajesz się do serwera z niezaufanej domeny. Please contact your administrator. If you are an administrator of this instance, configure the "trusted_domains" setting in config/config.php...
  4. bangro

    Pomoc maskowanie adresu IP wordpress

    ustawiłem i dalej to samo :( ok, wszystko już działa jak powinno, dziękuję bardzo za pomoc, temat do zamknięcia
  5. bangro

    Pomoc maskowanie adresu IP wordpress

    poprawiłem w ustawieniach jest ok, po wejściu w zakładki wyświetla się domena :). Został jeszcze jeden problem po wpisaniu adresu z www mam coś takiego
  6. bangro

    Pomoc maskowanie adresu IP wordpress

    teraz u mnie tez jest tak jak na creenie u ciebie ale jak wejdę przykładowo w jaką zakładkę z menu to znowu widać adres a jak przez www.banrotech.pl to mam coś takiego
  7. bangro

    Pomoc maskowanie adresu IP wordpress

    wywaliłem stare wpisy ale strona nie działa a w konfiguracji dns wygląda to tak a ping pokazuje adres serwera
  8. bangro

    Pomoc maskowanie adresu IP wordpress

    hej, dzięki za szybką odpowiedź. Na nazwa.pl dodałem wpis w ręcznej konfiguracji DNS a na qnap ustawiłem vhost w ten sposób czy jeszcze coś murze zmienić, czy tak powinno być ok? pozdrawiam ps. a cała konfiguracja wygląda teraz tak:
  9. bangro

    Pomoc maskowanie adresu IP wordpress

    Witam, mam wykupioną nazwę domeny na nazwa.pl, na serwerze qnap zainstalowałem phpmyadmin i utworzyłem bazę danych, następnie zainstalowałem wordpress i stworzyłem stronę www. Na portalu nazwa.pl zrobiłem przekierowanie domeny która wykupiłem na adres serwera xx.xx.xx.xx/wordpress Po wpisaniu...
  10. bangro

    Hej

    witam wszystkich :)
  11. bangro

    Przy piwie QNAP TS431 ARM VS TS451 INTEL

    Witam, mam pytanie odnośnie dwóch urządzeń, zastanawiam się nad kupnem jednego z nich ale do końca nie mogę się zdecydować Pierwszy to ts431 na ARM-ie, z tego co widzę jest mała dostępność aplikacji na niego. Drugi to ts451 na Intelu, tutaj widzę że są takie aplikacje jak VirtualizationStaion...