Recent Content by betnet

  1. betnet

    Pomoc Problem z serwerem SQL - komunikat: mysqli_real_connect(): (08004/1040): Too many connections

    Spoko, ale w tej chwili jestem poza lokalizacją. Okazało się, że chyba jakiś syf. Było kilka dziwnych nazw użytkowników na różnych dziwnych hostach. Pewnie łajzy po tych kontach wysyłały zapytania czy cóś. Zalogowanie było możliwe rzeczywiście tylko po odłączeniu netu i zalogowaniu się do QTS po...
  2. betnet

    Pomoc Problem z serwerem SQL - komunikat: mysqli_real_connect(): (08004/1040): Too many connections

    Zainicjowałem na nowo bazę i zresetowałem hasło w panelu sterowania, więc hasło jest teraz domyśle, a w związku z brakiem możliwości zalogowania się nie mogę go zmienić. Niestety internet mogę wyłączyć dopiero wieczorem. Dzięki wielkie za podpowiedź. Wieczorkiem sprawdzę.
  3. betnet

    Pomoc Problem z serwerem SQL - komunikat: mysqli_real_connect(): (08004/1040): Too many connections

    Witam. Nie potrafię rozgryźć problemu z serwerem SQL postawianym na QNAPie. Przy każdej próbie zalogowania (phpMyAdmin lub Adminer) pojawia się komunikat "mysqli_real_connect(): (08004/1040): Too many connections". Oczywiście chodzi o przekroczenie dozwolonej liczby połączeń z serwerem (151...
  4. betnet

    Pomoc Problem z serwerem SQL - komunikat: mysqli_real_connect(): (08004/1040): Too many connections

    Witam. Nie potrafię rozgryźć problemu z serwerem SQL postawianym na QNAPie. Przy każdej próbie zalogowania (phpMyAdmin lub Adminer) pojawia się komunikat "mysqli_real_connect(): (08004/1040): Too many connections". Oczywiście chodzi o przekroczenie dozwolonej liczby połączeń z serwerem (151...
  5. betnet

    Pomoc TS-251 - System plików nie jest czysty - problem

    Dzięki serdeczne kolego. Przydatne.
  6. betnet

    Pomoc Problem z Qfinder - nie widac Qnapa

    Spróbuj z innego urządzenia sprawdzić, czy sam się nie zbanowałeś. Ja tak miałem.
  7. betnet

    NAS do domu w niskiej cenie?

    Szkoda stary nawet 6 stów. Miałem TS-231 (z ARM około 700zł) i więcej nerwów, niż pożytku. Zamieniłem na TS-251 (z Intelem około 1000zł) i o niebo lepiej. Jeśli chcesz tylko trzymać pliki, to ok. Ale to wszystko. Pozdrawiam
  8. betnet

    Pomoc Problem z napisami w LG49UB850V po DLNA (Plex i Media Streaming add-on)

    Hej. Wiem, że temat odgrzewany co rusz, jednak w żadnym poście nie znalazłem rozwiązania. Mam problem z jednym odtwarzaczem - telewizorem LG49UB850V z WebOSem 1 (właśnie zaktualizowany). Może ktoś spotkał się z podobnym problemem. Serwery z Qnapka odpalone (Plex i Media Streaming), telewizor...
  9. betnet

    Czy TS-251 będzie wystarczający do moich potrzeb?

    8GB - 2X4GB Kingston DDR3L CL11.
  10. betnet

    Pomoc TS-251+ 4GB Kodi

    Kodi jest dostępne w HD Station. HD Station to aplikacja dedykowana do odtwarzania w TV po HDMI, można do Qnapa podłączyć bezprzewodową klawiaturę i w ten sposób korzystać i z KODI, PLEXA, Music Station, Video Station i wielu innych. Kodi można ściągnąć do HD Station: myKODI - u mnie działa bez...
  11. betnet

    Czy TS-251 będzie wystarczający do moich potrzeb?

    Spoko. Ja mam TS-251 i nie ma z nim problemu. Radzi sobie.
  12. betnet

    Pomoc Backup pomiędzy wolumenami.

    Hej. Dzięki.Jak człowiek (ja) głupi to głupio gada. Wolumen miał, tylko se udziału nie utworzył, to i do czego miał synchronizować. Kupi se taki NASa i potem porządnym ludziom gitarę zawraca. pozdro
  13. betnet

    Qnap do domu.TS-231 czy raczej TS-251. Cz.2"3 stówki i QNAP wraca do łask"

    To bardzo prawdopodobne. Fajnie spotkać kogoś, kto od razu wszystko wie co i jak, nie to co ja - nieuk jeden.
  14. betnet

    Qnap do domu.TS-231 czy raczej TS-251. Cz.2"3 stówki i QNAP wraca do łask"

    Hej. No to bracia i siostry TS-251 jednak inna klasa. W porównaniu do 231 to niebo a ziemia. Celeron 2,41 robi swoje, jak osiąga limit to na na chwilkę, nie to co AMR, który palił się zaraz po włączeniu. Ponadto ramu można dołożyć do 8Gb. Ja mam 4, ale póki co wystarczy ze sporym okładem. 231...