Recent Content by christos

  1. christos

    Pomoc Serwer DLNA i foldery multimediów

    Jest takie powiedzenie: Jeśli czegoś nie da się zrobić - trzeba zawołać tego, który nie wie, że się nie da. Przyjdzie i zrobi. Jak pisałem - jestem dociekliwy i rozwiązałem ten jakże powszechny problem ze znikającymi folderami multimediów w QNAP'ach. Poniżej rozwiązanie. Z jakiegoś powodu link...
  2. christos

    Pomoc Serwer DLNA i foldery multimediów

    Zapewne tak się to skończy. Teraz to już bardziej wrodzona dociekliwość. Zakładam, że informacja o folderach multimediów powinna znaleźć się w jakimś pliku. Udało mi się trafić na /mnt/HDA_ROOT/.config/medialibrary.conf Być może ewentualna struktura folderów multimediów również jest tam...
  3. christos

    Pomoc Serwer DLNA i foldery multimediów

    Chciałem na moim urządzeniu (HS-210) uruchomić serwer DLNA. Mam jednak problem z dodaniem folderów mutimediów. Wchodząc do Panelu sterowania -> Uprawnienia -> Foldery współdzielone zaznaczam na wybranych folderach checkbox folder multimediów. Po zatwierdzeniu i kliknięciu Edytuj, checkbox nie...
  4. christos

    Dzień dobry

    Na imię mam Krzysiek. Od niedawna jestem użytkownikiem HS-210. Zależało mi przede wszystkim na cichym urządzeniu do przechowywania głównie muzyki i zdjęć.