Recent Content by darthjoe666

  1. darthjoe666

    darthjoe666: Moja sieć domowa 04.2011

    darthjoe666 zamieścił nową galerię zdjęć: Moja sieć domowa 04.2011 Czytaj więcej na temat wystawy zdjęć...
  2. darthjoe666

    Pomoc problem z wysyłaniem alertów mailowych

    Pomogło!!! Problem polegał na tym, że podałem nazwę serwera: "smtp.googlemail.com" (z ich strony pomocy, nie ma to jak regularny update własnej strony hahaha ) i wybrałem protokół SSL. Po zmianie nazwy na "smtp.gmail.com", nr portu 587 i protokół TSL: "Powodzenie". Nie chce mi się wnikać czemu...
  3. darthjoe666

    Pomoc problem z wysyłaniem alertów mailowych

    Dzięki za szybką odpowiedź, jednakże nic to nie dało :(. Mam konto na gmail i poprzez gmail również próbowałem. Próbowałem również użyć nieszyfrowanego portu 25. Dalej nic. Nerwowy to nie jestem, bardziej załamany tym że nie jest tak pięknie jak być powinno ;). Urządzenie polubiłbym, gdyby nie...
  4. darthjoe666

    Pomoc problem z wysyłaniem alertów mailowych

    Witam, pozdrawiam itd, itp... Pozwoliłem sobie podłączyć się do tematu. Mam problem z konfiguracją wysyłania (a raczej "niewysyłania") alertów na e-mail. Urządzenia w mojej sieci domowej mają stałe IP. Do każdego "ręcznie" wpisane są IP, brama, podst. DNS, dodatkowy DNS itd... Parametry konta...