Recent Content by jar7777

  1. jar7777

    Pomoc Qnap 853 U

    to jest juz po gwarancji,
  2. jar7777

    Pomoc Qnap 853 U

    poza tym te wszyskie Qnap sa takie same, te same plyty roznia sie tylko ilosciami wnek, ,robilem Firmware recovery ale nie przeszlo bo stanelo na tak jak na tym ostatnim zdjecu
  3. jar7777

    Pomoc Qnap 853 U

    mam 2 Qnap 853 U rp, i Qnap 453 U i ten niechce chodzic
  4. jar7777

    Pomoc Qnap 853 U

    a jak to zrobic, mozesz mi podpowiedziec ?
  5. jar7777

    Pomoc Qnap 853 U

    nie ma tu nikogo na tym Forum kto moze pomoc ?
  6. jar7777

    Pomoc Qnap 853 U

    takie cos juz tez robilem , wzialem calkowicie czysty dysk , i bez dysku i nic przy uaktualnieniu Firmware przez USB , dochodzi do tego momentu i potem stoi , znika ekran tak jakby sie restartowal i cisza Posiadam jescze dwa Qnapy TS853 u rp , przekladalem DOM, Ram , zasilacze w jedna w druga...
  7. jar7777

    Pomoc Qnap 853 U

    niestety nie znajduje bios sie odpala, w biosie widac dyski nie mam pojecia co sie uwalilo, gdy sie odpali to po HDMI pokazuje sie login , potem password taki screen i taki i Jest na Forum Moze jakas osoba co sie na tym zna, bo ja to troche zielony jestem , a prosiblym o instrukcje co dalej z...
  8. jar7777

    Pomoc Qnap 853 U

    Zastałem mojego NAS'a z czerwonymi diodami przy dyskach HDD, palących się na stałe.jest jeden sygnal dzwiekowy i potem nic, prosze o pomoc
  9. jar7777

    Pomoc Ts-251+ czy martwy?

    Zastałem mojego NAS'a z czerwonymi diodami przy dyskach HDD, palących się na stałe.jest jeden sygnal dzwiekowy i potem nic, prosze o pomoc
  10. jar7777

    Witam wszystkich

    Witam, dolaczylem dzisiaj do waszego grona