Recent Content by kangurek

  1. kangurek

    Pomoc Konfiguracja chmur różnych maści....

    Czyli niestety będę musiał odpuścić temat.... szkoda....
  2. kangurek

    Pomoc Konfiguracja chmur różnych maści....

    Mam dodany ten sklep i niestety nie mam tam nextclouda....
  3. kangurek

    Pomoc Konfiguracja chmur różnych maści....

    Ja niestety w Qnap Club nie mam nextclouda jak i qapache... więc instalowałem z forum... jaką masz wersję nextclouda ?
  4. kangurek

    Pomoc Konfiguracja chmur różnych maści....

    No właśnie ja też, i nie wiem jak to ugryźć.... Co do nextcloud mi to wszystko jedno, byle by działało, a na razie nie chce..
  5. kangurek

    Pomoc Konfiguracja chmur różnych maści....

    nie rozumiem co masz na myśli... Wiecie może jakie konkretnie porty muszą być przekierowane ? podaje link do mojego ownclouda http://kangurek92.myqnapcloud.com/owncloud
  6. kangurek

    Pomoc Konfiguracja chmur różnych maści....

    Generalnie mam włączony UPnP + kilka portów ręcznie przekierowane, pytanie które jeszcze.... bo chyba mam nie te co trzeba na forach te co znalazłem to przekierowałem...
  7. kangurek

    Pomoc Konfiguracja chmur różnych maści....

    Zainstalowałem Perl i niestety nadal nie działa... Eureka ! po LAN po instalacja Qmono działa... ale niestety po WAN nie... ma ktoś jeszcze jakiś pomysł ? :)
  8. kangurek

    Pomoc Konfiguracja chmur różnych maści....

    ownCloud z oficjalnego sklepu, natomiast NextCloud ze forum.qnap.com Testowałem jeszcze jedną rzecz, żeby wykluczyć "namieszanie w ustawieniach". Zainicjowałem od nowa NAS, potem zainstalowałem ownClouda bez innych aplikacji i tez nie rusza...
  9. kangurek

    Pomoc Konfiguracja chmur różnych maści....

    Witam Mam problem z moim QNAP'em i zainstalowanymi chmurami - ownCloud i Nextcloud. W przypadku ownClouda mam błąd "status.php server replied: Not found" W przypadku Nextclouda "Wymagana wersja libxml2 to przynajmniej 2.7.0." Niestety moja wiedza w tym temacie już się wyczerpała więc nie wiem co...
  10. kangurek

    Pomoc QNAP TS 228 iOS chmura (ownCloud?)

    Witam serdecznie. Jestem nowym (jeszcze szczęśliwym) posiadaczem TS-228. Potrzebuję utworzyć prywatną chmurę dla iOS. Chciałbym jednak (a może bardziej marzy mi się) chmura z synchronizacją dwustronną (wiem, że z iOS'em może być problem przez ograniczenia samego iOS'a) nie mniej np. iOS wysyła...
  11. kangurek

    Witajcie

    Witam Dziękuję za przejęcie mnie do grona QNAPowców :) Pozdrawiam