Recent Content by kerajnt

  1. K

    Pomoc Container station controler unifi

    Witam faktycznie przygodę z dokerami zaczynam tak naprawdę to zabawa/nauka z tym akurat dockerem dziwi mnie tylko fakt że u mnie nie działa na start w innej lokalizacji na strzała , co do rutera ten jest akurat u nie w domu bez szaleństw ( vpn , kilka przekierowań itp ) sam qnap to samo mój na...
  2. K

    Pomoc Container station controler unifi

    Witam sory za brak feedback wczoraj dałem sobie spokój , więc tak nie mam zielonego pojęcia co jest grane co zrobiłem dzięki Waszym poradom - zmiana portu - mapowanie portu ( zmiana 8080 ) - mapowanie folderu żeby nie było zrobiłem zgodnie z waszymi zaleceniami plus posiłkowałem się filmem...
  3. K

    Pomoc Container station controler unifi

    Aż mi już głupio nie wiem czy zmeczenie czy co
  4. K

    Pomoc Container station controler unifi

    Właśnie kurde nie bez portu od razu lipa w którym miejscu mapujecie ten folder ? bo chyba za długo przy tym siedzę i już nie widzę
  5. K

    Pomoc Container station controler unifi

    Ok zobaczę ja też nie jest ekspertem a port nie czasem 8080 ? faktycznie już kilka razy przeinstalowywałem to ustrojstwo i lipa , zobaczę jeszcze raz
  6. K

    Pomoc Container station controler unifi

    Maszyna raczej działa , po restarcie z dhcp nowy adres dostała w skanerze ja widać itp
  7. K

    Pomoc Container station controler unifi

    Mam jego adres tyle ze z portem 8080 nie otwiera się w przeglądarce .. adres się pinguje itp natomiast to wszystko
  8. K

    Pomoc Container station controler unifi

    Proszę aplikacja z app center
  9. K

    Pomoc Container station controler unifi

    Konfig z automatu zmiana nazwy plus siec na bridge ustawione adresacja z dhcp
  10. K

    Pomoc Container station controler unifi

    Eh żeby to było takie proste niestety zmiana portów nic nie dała ( fuck) nie wiem co może być jeszcze ? dalej mam : dziwne że w przełączniku mam adres :
  11. K

    Pomoc Container station controler unifi

    /W sensie ? teraz ja nie rozumiem otworzyć port 8080 ? na ip qnap ?
  12. K

    Pomoc Container station controler unifi

    Witam jeśli źle ująłem pytanie przepraszam , zainstalowałem w container kontroler unifi poszło ładnie gładko jednak nie pokazuje że działa ale nie mogę się wbić na ten kontroler ( brak adresu IP ) tak to wygląda : na innej maszynie zrobiłem dokładnie to samo i wszystko śmiga co może być...
  13. K

    Pomoc Container station controler unifi

    Witam mam problem z działaniem o ile instalacja ( docker ) poszła gładko o tyle na jeden lokalizacji śmiga w drugiej nie wiem dlaczego sam proces poszedł gładko nawet jest info że uruchomiony natomiast nie mam dostępu do kontrolera brak adresu url nie wiem skąd się to bierze .
  14. K

    Pomoc Hyper data protector odtwarzanie danych

    Witam wszystkich sama aplikacja działa poprawnie , natomiast mam pytanie nie mogę odtworzyć maszyny na inny serwer fizyczny niż ten z którego jest kopia , w momencie wyboru celu domyślnie mam maszynę z której mam kopie chcąc wybrać inna mam białe tło ? Macie jakiś pomysł nie stronie nie...
  15. K

    Pomoc Hyper Data Protector Czy ktoś już korzysta z aplikacji

    Witam macie może już więcej doświadczeń z hdp a mianowicie mam 2 maszyny hyper-v jedna na win2016 i tutaj ładnie działa kopia natomiast druga maszyna to win2019 i sam hdp ją widzi ale już nie zainstalowanych w niej maszyn na hyper-v ktoś może wie co może być przyczyną ?