Recent Content by kkooaallaa

  1. kkooaallaa

    Pomoc Problem z szybkością wysyłu

    Witam Mam odwieczny problem z wysyłaniem w świat, za pomocą aplikacji File Station. Daje utwórz link udostępniania a potem opcja Smartshare. Prędkość mam zawsze 1Mb/s. Rtorrent spokojnie pozwala na wysyłanie 10Mb/s. Czy gdzieś da się to ustawić? pozdrawiam Wersja oprogramowania Firmware...
  2. kkooaallaa

    TS-231P czy TS-251A-2G ?

    Dziękuje bardzo, zmiana tego parametru pomogła. Istnieje możliwość żeby sprawdzić dzienny ruch sieci ? ile wysłane, ile pobrane i w określonych godzinach jaki był z i do nas transfer?
  3. kkooaallaa

    TS-231P czy TS-251A-2G ?

    Dzięki za link wszystko działa perfekt. Mam nadzieje że ostatni z moich problemów to dziwny limit w rtorrent. Co pare dni rtorrent sam włącza sobie limit wysyłania na 7MiB/s, ma ktoś jakiś pomysł czemu ?
  4. kkooaallaa

    TS-231P czy TS-251A-2G ?

    Witam ponownie wszystkich. Wszystko udało się ustawić, mieliście racje żeby iść w intela - to jest to! Został mi jeszcze jeden chyba mały problem. Jaki adres wpisać w rss w rtorrent do btgigs?
  5. kkooaallaa

    TS-231P czy TS-251A-2G ?

    to ktory port mam otworzyć aby zdalnoe wchodzić do rtorrenta?albo gdzie sie to sprawdza?
  6. kkooaallaa

    TS-231P czy TS-251A-2G ?

    Witam, ponownie. Posłuchałem Was i kupiłem 251A i rtorrent pro. Mam parę problemów ale zaczne od jednego. Przez ip lokalne normalnie loguje się do nasa i otwieram rtorrenta i wszystko gra. Skonfigurowałem myqnapcloud, tam w teście wywala mi że nie mam portu 80 otworzonego, pomimo tego że go...
  7. kkooaallaa

    TS-231P czy TS-251A-2G ?

    Witam wszystkich forumowiczów. Stoję przed trudnym wyborem, którego z nas wybrać. Nas będzie służył tylko i wyłącznie do torrentów i oglądania filmów na tv po lan, będzie wyposażony w dw dyski po 1TB. Stawiam na rtorrenta chyba w wersji pro, ponieważ chciałbym wykorzystać full łącze oraz wskazać...
  8. kkooaallaa

    Witam i odrazu pytanko mam

    ok, przepraszam, założe nowy temat. Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie.
  9. kkooaallaa

    Witam i odrazu pytanko mam

    Witam ponownie. Na intelu widzę że najtańszy nowy to ts-251A, tylko nie wiem czy to dla mnie nie za dużo bajerów. Nie potrzebuje hdmi, pilota, kamer itp. Jedynie do torrentów. Z tego co wyczytałem to na ts-231P też da się odpalić rtorrent pro, chyba że się mylę? czy to 10E na rtorrent to na rok...
  10. kkooaallaa

    Witam i odrazu pytanko mam

    Witam forumowiczów. Jestem Paweł, chciałbym się z Wami przywitać i od razu prosić o radę. Doradźcie mi jakiego wybrać nasa pod torrenty. Zależy mi aby klient był bez żadnych ograniczeń peerów i miał możliwość ustawienie dwóch lokalizacji na nasie do kompletnie ściągniętych torrentów. Obecnie mam...