Recent Content by ksiadzDOBRODZIEJ

  1. ksiadzDOBRODZIEJ

    Pomoc Problem ze zmianą hasła i zalogowaniem się

    Witam. Wczoraj próbowałem się z domu zalogować na nasa podpiętego do tej samej sieci. Przy próbie logowania wyskoczyło okienko o zmianie hasła na nowe. Po podaniu starego hasła i wpisaniu nowego przez przeglądarkę chrome, okienko zrobiło się szare i nic się nie działo. Po ponownym uruchomieniu...
  2. ksiadzDOBRODZIEJ

    Pomoc Qlocker - atak na Qnapy

    OK panowie. Teraz to już musztarda po obiedzie. Ja w sumie dużych strat nie poniosłem. Dużo muzy, eBooki, filmów nie ruszyło bo za duże. Jedyny problem ze zdjęciami, większość w sumie w chmurze czy na Googlach czy Apple. Ale miałem parę zdjęć których mi szkoda a nigdzie ich nie mam. Myślicie że...
  3. ksiadzDOBRODZIEJ

    Pomoc FTP

    Witam.trochę odświeżę temat:)Potrzebuje klienta FTP do ściągania bez udziału komputera.Działał bez zarzutu pYload ale admin ustawił SSL/TLS i za chiny nie potrafię nic ściągnąć,Wejść mogę bez problemu przez filezille z kompa,przez net2ftp tez ale nie mam pomysłu jak pobrać.Proszę o jakieś sugestie
  4. ksiadzDOBRODZIEJ

    Pochawlony:)

    Witam,dzisiaj zakupiłem sobie TS-253 Pro,mam nadzieje ,ze zawsze będę mógł liczyć na pomoc.