Recent Content by kwelton

  1. kwelton

    Pomoc Dostęp do usług administracji przez internet

    Korzystając z Qbelt będę mógł wyłączyć możliwość połączenia przez HTTPS? Synchronizacja przez Qsync będzie odbywała się przez port 443? Rozumiem, że w ustawieniach w Qbelt muszę podać IP komputerów które się łączą z Qnapem, co w sytuacji kiedy łączę się przez WiFi za granicą i będę miał różny...
  2. kwelton

    Pomoc Dostęp do usług administracji przez internet

    Na szczęście mój serwer przestał być atakowany. Pytanie na jak długo? Z tego co widzę, nie ma rozwiązania mojego problemu. Na razie jedyne rozwiązanie to czekanie, a szkoda.
  3. kwelton

    Pomoc Dostęp do usług administracji przez internet

    Takie reguły wykluczą możliwość synchronizacji plików za granicą? Podróżuje po Europie i cały czas korzystam z Qunapa. W firewall oznaczyłem kraje w których przebywam, aby z innych nie można było się zalogować.
  4. kwelton

    Pomoc Dostęp do usług administracji przez internet

    Zrobiłem blokowanie IP, ale atakujący po zablokowaniu IP automatycznie zmienia IP na nowe.
  5. kwelton

    Pomoc Dostęp do usług administracji przez internet

    Czyli pozostaje tylko wyłączyć powiadomienia o nieudanym logowaniu i zapomnieć o sprawie?
  6. kwelton

    Pomoc Dostęp do usług administracji przez internet

    Dziękuję za odpowiedź. Jest jakiś inny sposób, aby mój qnap nie był atakowany? Od kilku dni mam tysiące powiadomień o nieudanym logowaniu admina przez https. Oczywiście konto admin mam wyłączone.
  7. kwelton

    Pomoc Dostęp do usług administracji przez internet

    Witam wszystkich na forum. Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób wyłączyć możliwość logowania się do panelu QUNAPa TS-128A przez internet. Chciałbym, żeby tylko za pośrednictwem lokalnej sieci była możliwość logowania się. Oczywiście Qsync cały czas ma działać przez sieć. Wystarczy w...