LejCyn
Local time
8:29 PM
Featured content
0
Reaction score
11

Latest activity Postings Featured content About

• LejCyn
      Cześć, w Internecie plex cieszy się sporą popularnością, ale albo czegoś nie wiem, albo......Dziś pobieżnie przejrzałem zawartość PLEX (tylko na stronie, bez instalacji appki) i te filmy które tam są to raczej żenada, albo starocie z lat 70-80...
    • LejCyn
      LejCyn replied to the thread NAS QNAP TS 364-8G.
      Wygląda sensownie - dzięki! Rozmiar: 75 × 23 × 10 / 11 mm (wysokość uzależniona od rodzaju dysku) - wybadam temat i dam znać na forum. QNAP oferuje radiatory chyba sporo wyższe (kilkanaście mm), wiec te 10-11 mm powinno być OK. DZIĘKI !
    • LejCyn
      Tak zrobię, dysk już idą do mnie. Nie widziałem do nich radiatorów (producenta, chyba że jakieś firm trzecich zastosować).
    • LejCyn
      LejCyn reacted to SiewcaRyżu's post in the thread NAS QNAP TS 364-8G with Like Like.
      NVMe ? jeśli bedzie tylko na nich system i docker , raczej nie powinny się grzać, ALE jeśli temp będzie większa niż 60 stopni, to pilnie szukasz radiatorów na te dyski ;P Cache ci nie jest potrzebny .. lepiej storage pool w formie RAID1 (w razie...
    • LejCyn
      NAS kwadrans temu do mnie przyszedł, czekam jeszcze na trzeci dysk Toshiba. Na SSD M2 wybrałem: Dysk SSD Adata XPG SX8200 PRO 1TB M.2 PCIe są po 260 zł sztuka - co o nich sądzicie?? NIe mają radiatorów,ale.....czy są niezbędne? Chyba zrobię z...
    • LejCyn
      Możesz trochę rozwinąć? @SiewcaRyżu - stick może fajny, telewizor nie jest dużo więcej wart :) ---- Tak jak pisałem zamówiłem już TS-364, na początek zabawy powinien mi wystarczyć. Przypadkiem na Allegro znalazłem ciekawą ofertę na NAS na Core...
    • LejCyn
      Jak zabezpieczyć serwer? ... i uchronić się przed atakami tj. malware typu Qlocker? REKOMENDACJE EKSPERTÓW Zainstaluj Malware Remover Zaktualizuj oprogramowanie firmware Włącz automatyczne aktualizacje Wykonaj poniższy zestaw zalecany...
    • LejCyn
      Dzięki SiewcaRyżu! Sporo rzeczy rzeczywiście jest na forum, dopiero zaczynam poznawać to forum. Też jestem zwolennikiem kabelka, nie lubię łączności bezprzewodowej, ale do dwóch telefonów ( IPhone + Chinol na Andku ) oraz dwóch TV (jeden z Wifi...
    • LejCyn
      Co to znaczy pod system? System QNAP-a, czyli QTS? Wydawało mi się, że system znajduje się już na jakiejś pamięci serwera... Sądziłem że system bootuje z jakiejś niedużej pamięci na płycie głównej (???). Przy okazji zapytam,jakie podjąć środki...
    • LejCyn
      Myślałem o dysku recytifkowanym (odnowionym przed producenta) tej samej firmy (Toshiba) i tej samej pojemności (18 TB) ale z serii Desktop, nie Enterprise - jak to oceniasz? W ten sposób oszczędzę 500+ złociszy.
    • LejCyn
      Wielkie dzięki! Nie wiedziałem, że M2 dyski można wykorzystać do innych celów niż cache. Dobra o TS-351 zapominam.
    • LejCyn
      Witam! Kupuję w najbliższych dniach nowy QNAP TS 364 z 8 GB RAM (pamięć wlutowana).... Po pierwsze czy to dobry NAS, czy jest może coś ciekawszego / lepszego do 2k zł ??. Rozważyłbym nawet używki, jeśli jest coś na i3 / i5 / Ryzen :) Mam dwa...
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…