Recent Content by leo555

  1. L

    Pomoc Brak opcji szyfrowania folderow

    w załączniku stosowne dane + zrzut z właściwości folderu 1703019058 Dziękuję Damian za linka, już wcześniej na niego się natrafiłem zanim poruszyłem temat na forum
  2. L

    Pomoc Brak opcji szyfrowania folderow

    Dzień dobry, mam pytanie 🙂 chciałbym zaszyfrować folder na wypadek kradzieży qnap. Oglądałem tutoriale , prosty temat. Mój problem polega na tym, że we właściwościach folderu nie mam opcji szyfrowania..... Jedynie opcje szyfrowania mam dla dysku zewnętrznego jak mam ustawiony automat kopii...
  3. L

    Pomoc VPN niska prędkość

    Czy można to jakoś usprawnic, ? Wcześniej na tym routerze cisco miałem postawiony serwer vpn, jednak max 5 użytkowników można było stworzyć, stąd przeniosłem się na qnap. Jak miałem vpn na routerze nie było problemu z prędkością internetu
  4. L

    Pomoc VPN niska prędkość

    Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z VPN. W sieci A mam Qnap TS-231P2 na którym na uruchomiony serwer VPN (OpenVPN), router Cisco RV042 (brama) ma port do OpenVPN forwardowany. Usługa działa poprawnie, połączenia są zestawiane. Problem jest taki że jeśli łączę sie z sieci B do sieci A...
  5. L

    Pomoc Hybrid Backup Sync tylko 16 par do synchronizacji

    Proszę o podpowiedź w zakresie rozwiązania polegającego na utworzeniu kopii folderów które są na qnap TS321P. Do tej pory, do tego celu używałem Hybrid Backup Sync, narzędzie to sprowadzało się bardzo fajnie. Jednak teraz mam problem polegający na tym że, to rozwiązanie wspiera tylko 16 par...
  6. L

    Pomoc brak możliwości archiwizacji PST

    Witam, czy ktoś z Was miał kiedyś problem z oprogramowaniem NetBak replikator w zakresie archiwizacji poczty z Outlooka ? Problem polega u mnie na tym, że mając najnowsza wersję NetBaka na części komputerów w rozwijanej liście do archiwizacji, mam możliwość archiwizacji Outlooka PST (on sobie...