Recent Content by matir

  1. matir

    Pomoc TS-212 - wolumen w trybie zdegradowanym - co można zrobić?

    Dziękuje za pomoc wszystko działa tak jak należy :D Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje :)
  2. matir

    Pomoc TS-212 - wolumen w trybie zdegradowanym - co można zrobić?

    Oki nawet bez tego trafiłem ale to cenna lekcja na przyszłość. Ale tak: HDD1 i HDD2 świecą się na zielone, ale STATUS miga raz na ZIELONO raz na CZERWONO (chodzi o diody na QNAPie), QNAP wydał raz dźwięk (2 piknięcia) W ''Menadżerze pamięci" pisze przebudowa dodaje screeny z QNAPa...
  3. matir

    Pomoc TS-212 - wolumen w trybie zdegradowanym - co można zrobić?

    I pojawił się problem... Są dwa takie same dyski, a ja mam 1 nowy... Który powinienem wymieć?
  4. matir

    Pomoc TS-212 - wolumen w trybie zdegradowanym - co można zrobić?

    Wiem, że zadaje podstawowe pytania ale KTO PYTA NIE BŁĄDZI. W tym QNAPie nie ma miejsca na dodatkowy dysk. To po prostu go rozkręcam i wymieniam? I pojawił się problem... Są dwa takei same dyski, a ja mam 1 nowy... Który powinienem wymieć?
  5. matir

    Pomoc TS-212 - wolumen w trybie zdegradowanym - co można zrobić?

    Oki mam już dysk i planuje tą operację zrobić w środę, czy muszę coś przestawiać/ustawiać czy tylko tak jak napisałeś wyjąć dysk i włożyć nowy?
  6. matir

    Pomoc TS-212 - wolumen w trybie zdegradowanym - co można zrobić?

    Ok no muszę najpierw poszukać jaki dysk kupić możesz coś polecić z własnego doświadczenia?
  7. matir

    Pomoc TS-212 - wolumen w trybie zdegradowanym - co można zrobić?

    Ok nowy dysk to jedna sprawa ale tam mam jedną kieszeń to jak mam dane przenieść ;) Inna sprawa jest możliwość sprawdzenia narzędziami od QNAP stanu dysku?
  8. matir

    Pomoc TS-212 - wolumen w trybie zdegradowanym - co można zrobić?

    Dzień dobry, Mam problem z dyskiem - przeszedł on w trym zdegradowany. Pierwszy raz mam taką sytuację i nie bardzo wiem co można zrobić. Jak to naprawić lub jak w najmniej szkodliwy sposób wymienić dysk i przenieść dane. Z góry dziękuje za sugestie. Wersja oprogramowania Firmware...
  9. matir

    Pomoc Jak wyświetlić listę folderów i uprawnień użytkownika

    Chodziło o wyświetlenie katalogów do których dany użytkownik ma dostęp - czy to zapis lub zapis/odczyt Przeszedłem do folderu /share i Twoje polecenie pomogło. Dziękuje za pomoc.
  10. matir

    Pomoc Jak wyświetlić listę folderów i uprawnień użytkownika

    Bez nawiasów polecenie nic nie wyświetla
  11. matir

    Pomoc Jak wyświetlić listę folderów i uprawnień użytkownika

    Nie wiem, albo to nie działa, albo źle to robię: Nie ma folderów do których użytkownik ma dostęp.
  12. matir

    Pomoc Jak wyświetlić listę folderów i uprawnień użytkownika

    No ok ale nie mogę znaleźć komendy, w której będę mógł podać nazwę użytkownika.
  13. matir

    Pomoc Jak wyświetlić listę folderów i uprawnień użytkownika

    Witajcie Chciałbym się dowiedzieć jakim poleceniem można wyświetlić listę folderów i uprawnień do nich dane użytkownika? Może istnieje gdzieś jakaś lista poleceń do QNAP? Z góry dziękuje za pomoc. Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3.0628 Build 20180725 Model serwera: QNAP TS-212
  14. matir

    Pomoc Foldery współdzielone nie widoczne w Fila Station

    Witam wszystkich, Ostatnio stała się dziwna rzecz. Zauważyłem, że brakuje mi folderów w File Station, które były folderami współdzielonymi. Po sprawdzeniu Folderów współdzielonych okazałą się, że foldery się znalazły, ale niestety nie ma do nich dostępu (tak jak na załączonym screenie)...