@SiewcaRyżu
Kupiony za 900zł więc uważam, że było warte.
Dlaczego lepiej wyjdę rozdzielając funkcję NASów?
Właśnie chciałem mieć wszystko w jednym , dlatego też zależało mi aby było więcej zatok. aby móc to wszystko bardziej rozbudować.
Obecnie...
Witam,
Potrzebuję porady. Mam TS-130, wykorzystuję go do, zapisu kopii zapasowej zdjęć z telefonów i komputerów oraz stałą synchronizacją z OneDrive.
Do tego PLEX także filmy w 4k. Do tej pory działało to wystarczająco
Jednak teraz podłączyłem...