Recent Content by mielenie

  1. mielenie

    Pomoc TS-251 czerwona dioda drugiego dysku, status RAID1 zdegradowany

    Zdecydowałem się na próbę naprawy (10min. roboty, lutownica w rękę) no i działa na chwilę obecną, wstawiłem między LCLK a GND rezystor 100 Ohm. Dyski które nie chciały odbudować RAID'a sformatowałem i od nowa postawiłem na nich RAID'1 i działają jak nowe, chociaż po zapytaniu do helpdesku jeden...
  2. mielenie

    Pomoc TS-251 czerwona dioda drugiego dysku, status RAID1 zdegradowany

    Skończyło się zakupem nowego urządzenia, które już działa w sieci TS-453D-4G. Migracja bez problemowa, z jednym problemem, nie doprowadzenia do tej samej wersji oprogramowania przed włożeniem dysków, przez co na początku nie zainstalowały się wszystkie programy na nowym, po podniesieniu wersji...
  3. mielenie

    Pomoc TS-251 czerwona dioda drugiego dysku, status RAID1 zdegradowany

    Witam 6 lat bezproblemowej pracy na TS-251, dzięki @pigers zrobiony backup ratujący nie raz życie pracowni. Wczoraj standardowy rzut okiem na panel i tam błąd wentylatora, raid zdegradowany, zgubiony adres na którym do tej pory był w sieci widziany. Podchodzę do urządzenia a tam taki stan...
  4. mielenie

    Pomoc Streaming z ipada na qnap

    Dzieki Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  5. mielenie

    Pomoc Streaming z ipada na qnap

    Witam Jest możliwość przesłania przez airplay tego co na iPadzie na TV podłączony przez HDMI do qnap TS-251, czyli bez konieczności kupowania Apple TV? Pozdr Michał Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
  6. mielenie

    Witajcie

    Żebyś wiedział :)
  7. mielenie

    Witajcie

    Cześć wszystkim
  8. mielenie

    Pomoc Kopia poprzedniej wersji pliku

    to podaj jakiś kontakt do siebie albo PRV na forum cześć możemy kontynuować na gg?
  9. mielenie

    Pomoc Kopia poprzedniej wersji pliku

    na gg zostawiłem wiadomość, będzie bardziej dyskretnie :)
  10. mielenie

    Pomoc Kopia poprzedniej wersji pliku

    Nie wiem czy mogę tu na forum pisać o tym ale chciałbym odpłatnie zlecić konfigurację by tworzył mi kopię w czasie rzeczywistym z wersjonowaniem plików
  11. mielenie

    Pomoc Kopia poprzedniej wersji pliku

    Witam mógłbym liczyć na Twoją pomoc? Jakiś kontakt czy coś w tym stylu.
  12. mielenie

    Pomoc Kopia poprzedniej wersji pliku

    Witam serdecznie wszystkich. Od kilku miesięcy wykorzystuję TS-251 jako serwer plików w mojej małej sieci firmowej. Zdecydowałem się przechowywać pliki tylko na serwerze ze względu na dostęp do nich przez wszystkich z sieci. Czasami się zdarza, że ktoś nadpisze jakikolwiek plik i tracimy...