Recent Content by Mike900

  1. Mike900

    Pomoc Problem z odtworzeniem formatu M2TS

    Ha właśnie miałem pisać. Usunięcie mojej odpowiedzi by było nie fair. Mój błąd. Na TV apka się otwiera. Próbowałem na kompie to uruchomić. Przez HD Station jest ok. Przepraszam.
  2. Mike900

    Pomoc Problem z odtworzeniem formatu M2TS

    Dziś po pracy sprawdzę KODI. Widzę, że trzeba to manualnie zainstalować. Dzięki za podpowiedź. Sądziłem, że potrafią sobie poradzić z czymś takim a problem jest gdzie indziej. Witaj kolego, koledzy qnap'owicze. Jak wspomniałem, po pracy zabieram się za robotę :-) Próbuję już trzecią wersję. Za...
  3. Mike900

    Pomoc Problem z odtworzeniem formatu M2TS

    Witajcie, Kilka dni temu prosiłem tu o pomoc. Problem rozwiązany w ciągu 15 min :-) Nurtuje mnie jeszcze jedna kwestia. Przypomnę, posiadam serwer Qnap 453B w wersji 4 GB. Jest on podłączony poprzez HDMI do TV. Na dyskach mam kilkaset filmów rodzinnych w formacie M2TS. Mam ogromy problem w...
  4. Mike900

    Pomoc Problem z ilością wolnej przestrzeni dysowej. Zbyt mało miejsca.

    Dziękuję kolego. Działa :D;)Jest to " Zmień rozmiar woluminu" Mam już pełną przestrzeń do wykorzystania B-)Jak widać na foto 5.58 TB wolnego. 1,5 TB na migawki, 0,1 TB na nagrywanie kamer + system to by dawało w przybliżeniu te 7,26 TB, które zapewniają 3 dyski po 4 TB każdy w macierzy RAID 5...
  5. Mike900

    Pomoc Problem z ilością wolnej przestrzeni dysowej. Zbyt mało miejsca.

    Dzień dobry, witam serdecznie jako nowy forumowicz i użytkownik QNAP 453B Sprzęt użytkuję od miesiąca na potrzeby domowe. Wszystko staram się robić samemu jeśli chodzi o ustawienia i konfigurację, czytając to forum. Wydaje mi się, że jednak coś poszło nie tak. Znalazłem tu kilka podobnych...