Recent Content by mikolaj_pl

  1. M

    Pomoc QNAP TS-253Be a zewnętrzna karta muzyczna na USB np. FiiO E10K Olympus 2

    Już jestem po testach i jestem pozytywnie zaskoczony, że nas rozpoznał kartę podłączoną za pomocą USB. Zakłóceń brak.
  2. M

    Pomoc QNAP TS-253Be a zewnętrzna karta muzyczna na USB np. FiiO E10K Olympus 2

    Dzięki za rzeczową odpowiedź. Instalowałeś jakieś sterowniki, czy qnap sam rozpoznał co podłączyłeś? Przenoszenie się zakłóceń z zasilacza może popsuć mi plany - sprawdzę.
  3. M

    Pomoc QNAP TS-253Be a zewnętrzna karta muzyczna na USB np. FiiO E10K Olympus 2

    Nie spodziewałem się takiego pytania lecz z chęcią odpowiem. Karta dźwiękowa bardzo przydaje się podczas otwierania plików audio umieszczonych w nas. Dodam, że nawet producent w/w nas coś takiego fabrycznie wrzucił do środka lecz niestety jest tam karta bardzo słabej jakości.
  4. M

    Pomoc QNAP TS-253Be a zewnętrzna karta muzyczna na USB np. FiiO E10K Olympus 2

    Czy ktoś próbował korzystać z zewnętrznej karty muzycznej lepszej jakości podłączonej za pomocą USB i takie połączenie ma prawo działać? Ktoś testował taki zestaw jak w tytule lub jakiś inny z dyskiem QNAP TS-253Be? Dysk już jest a kartę jeszcze dobieram.