Recent Content by MisterK

  1. M

    Pomoc Klient torrent dla QNAP z ARM

    [~] # python -m pip install --upgrade pip setuptools wheel /usr/bin/python: No module named pip
  2. M

    Pomoc Klient torrent dla QNAP z ARM

    To się chyba tak nie da, bo zgodnie z błędem, który wkleiłem, pip nie został zainstalowany. W związku z tym po wpisaniu jakiekolwiek komendy pip otrzymuję taki komunikat jak wyżej. -sh: pip: command not found
  3. M

    Pomoc Klient torrent dla QNAP z ARM

    Tak było na stronie Flexget FlexGet Ale błąd nadal ten sam [~] # pip install flexget -sh: pip: command not found Zresetowałem jeszcze raz cały system, zainstalowałem Python i Optware. Teraz błąd jest inny. Jednak chodziło o wersję Pythona [~] # python get-pip.py DEPRECATION: Python 2.7...
  4. M

    Pomoc Klient torrent dla QNAP z ARM

    Tak, mam zainstalowane. Następnie wpisuję [~] # Pip install flexget i otrzymuję to: -sh: Pip: command not found
  5. M

    Pomoc Klient torrent dla QNAP z ARM

    [~] # python get-pip.py Traceback (most recent call last): File "get-pip.py", line 25, in <module> import shutil ImportError: No module named shutil
  6. M

    Pomoc Klient torrent dla QNAP z ARM

    OK, czyli ten FlexGet to nie klient torrent. Próbowałem już go zainstalować, ale nie wiem czy to będzie możliwe. Wydaje mi się, że nie zgadza się wersja Pythona, co jest pewnie związane z ARM. Wywala mi jakiś błąd przy próbie instalacji Pip, ale to już pewnie temat na inny wątek.
  7. M

    Pomoc Klient torrent dla QNAP z ARM

    O tym nie wiedziałem, ale niestety ten klient nie jest obsługiwany przez serwis torrentów, z którego korzystam. Mogę używać: Deluge KTorrent qBittorrent rtorrent Transmission Flox Flud Zainstalowałem jeszcze qBittorrent, ale nie potrafię go uruchomić. Adres http://192.168.1.100:6363/ nie...
  8. M

    Pomoc Klient torrent dla QNAP z ARM

    Dzięki. Wiem, że najlepiej zmienić NAS, ale najtańszy QNAP z Intelem to co najmniej 1100 zł. Gra nie warta świeczki w stosunku do cen abonamentów VOD. Obecny NAS służy mi dobrze już wiele lat i myślę, że jeszcze pociągnie długo. Nie chciałbym żeby ten wątek dryfował w kierunku innych rozwiązań...
  9. M

    Pomoc Klient torrent dla QNAP z ARM

    Tam jest Transmission 3.0, które niewiele różni się od tego, które właśnie mam zainstalowane i średnio jestem zadowolony.
  10. M

    Pomoc Klient torrent dla QNAP z ARM

    Przez ostatnie 6 lat z powodzeniem używałem Transmission 2.84-b26. Szczególnie podobał mi się dodatek Torrentwatch. Ostatnio (zupełnie niepotrzebnie jak się później okazało) zrobiłem reset systemu. Zrobiłem przywracanie systemu z pliku, ale Transmission już nie działało. Po czym okazało się, że...