Morfi
Local time
12:09
Featured content
0
Punkty reakcji
1

Dołączył
Ostatnio widziany

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • Morfi
      Poddałem się i chciałem wszystko zainstalować od zera. Utworzyłem nowy wolumen statyczny. Mam jednak problem bo File Station go nie widzi. Nie mogę założyć żadnych folderów.
    • Morfi
      Są dwie "wyszarzone" pozycje: 1. Ponownie zainicjuj identyfikatory obudów 2. Dołącz i odzyskaj pulę pamięci Klikanie nic nie daje bo są nieaktywne.
    • Morfi
      dysk niby działa poprawnie. Załączyłem widok z "Pamięć masowa i migawki" 1713618026 Pisze mi, że brak jest puli pamięci. Gdy próbowałem zdefiniować tę pulę to napisał, że po zdefiniownaiu wszystkie dane zostaną usunięte a tego nie chcę.
      • dysk.jpg
    • Morfi
      Morfi odpowiedział w temacie Morfi pozdrawia.
      NAS ma służyć głównie jako miejsce przechowywania multimediów i ew. ich obróbka oraz serwer DLNA w sieci domowej.
    • Morfi
      Morfi napisał nowy temat.
      Cześć Postąpiłem jak w tutorialu QNAP. Przełożyłem dysk Seagate Ironwolf 3TB ze starego QNAP do nowego i ... nie widać folderów. System pokazuje zajętość 0,8TB ale na żadnym koncie nie widać folderów. Prosze o wsparcie albo wskazanie opisu co z...
    • Morfi
      Morfi napisał nowy temat.
      Przesiadam się z TS-212 na TS264 i pojawiły się pierwsze problemy wynikające zapewne z braku wiedzy i doświadczenia. Będę potrzebował Waszej pomocy.
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…