Pawel1924
Local time
05:05
Featured content
0
Punkty reakcji
1

Dołączył
Ostatnio widziany

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • Pawel1924
      Na nasie mam mam tylko qsync i podstawowe programy(helpdesk itp) Dyski to :WD40EFAX Support qnap napisał że to pewnie przez pamięć ram, mam zrobić test memtestem....
    • Pawel1924
      Panowie, obserwuje od wczoraj nasa i tu jak mam wykorzystanie procesora 50% to max. A qsync i tak ciągle robi problemy, np. u jednego użytkownika pokazuje że zsynchronizował pliki które użytkownik edytował. Ale tak naprawdę na serwerze są te...
      • qnap.JPG
    • Pawel1924
      Ok zrobię to, ale jesteście pewni że on nie daje rady? Sprawdzam wykorzystanie dysków czy procesora w ciągu dnia i wcale nie jest duże. Wydawało mi się że to jednak aplikacja qsync na komputerach słabo działa. Dlatego szukałem innej aplikacji...
    • Pawel1924
      Nas był wstawiony już jakiś czas temu, użytkowników było z 25-30. Czyli qsync sobie z tym nie poradzi? W panelu nie wyglada żeby był jakoś bardzo obciążony. Nie ma jakieś alternatywy? Czytałem coś o bittorrent ale nie wiem czy to warte zachodu...
    • Pawel1924
      Ts453d Intel® Celeron® J4125 2,0 GHz 8gb ram 2x4tb
    • Pawel1924
      Pawel1924 napisał nowy temat.
      Cześć, czy jest może jakaś alternatywa dla qsynca? Mam z nim ciągłe problemy, wolno działa, raz synchronizuje a raz nie, muszę go reinstalować itp. Albo nie pokazuje plików w folderze mimo że tam są (przez www smb je widać). Użytkowników około 60.
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…