Pawliko's Recent Activity

1. Pawliko

Pawliko odpowiedział w temacie How-To Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami.

łe, myslalem ze na nasie jakos to zrobiles :D Pierdziele transkodowac 3TB filmow xD A jeszcze jak film idzie z predkoscia x3 to do usranej smierci to by sie mielilo. Dlatego nie ma to jak kodi z pluginem plexa ;) Albo sam plex na dobrym andorid...

18 Marzec 2019 o 21:54
  2. Pawliko

Pawliko odpowiedział w temacie How-To Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami.

Jak to konwertowales?

18 Marzec 2019 o 21:26
  3. Pawliko

Pawliko odpowiedział w temacie Udzielamy pomocy Prywatne IP a dostęp do myQNAPcloud.

Ogarnij sobie CloudLink, to jest taka alternatywa dla tych co wlasnie maja prywatne IP. Jak dostawca ci nie przekieruje portow to sam nic nie zrobisz.

18 Marzec 2019 o 13:25
  4. Pawliko

Pawliko odpowiedział w temacie Udzielamy pomocy Brak możliwości oglądania filmów w Video Station.

Ten w pleksie dziala dobrze ;)

17 Marzec 2019 o 12:29
  5. Pawliko

Pawliko lubi wiadomości _Floyd w temacie Udzielamy pomocy Brak możliwości oglądania filmów w Video Station.

Ja polecam odinstalować wszystko co jest od Qnapa i nie wiem przejść jak się da na Plexa lub Emby. Jedyne czego nie mam to zamiennika dla PhotoStation.

17 Marzec 2019 o 12:29
  6. Pawliko

Na 99% film sie transkoduje w locie, no i takie jest tego efekt.

14 Marzec 2019 o 16:18