Recent Content by pca2

  1. pca2

    TS-253B 8G z kartą QNAP QM2-2P 244A

    Może być forum, może być email: pca2@wp.pl.
  2. pca2

    TS-253B 8G z kartą QNAP QM2-2P 244A

    Karta QNAP niedawno kupiona i na gwarancji. Bardzo dobrze współpracuje z nas. Serwer działa bez zarzutu, na gwarancji do października 2019r. Sprzedaję ze względu na zmianę. Cena do ustalenia.
  3. pca2

    Pomoc Problem z agregacją portów.

    Rozumiem to rozumienie;), ale nie jest 10 gigowy. Wniosek taki, że te 113MB/s to max.
  4. pca2

    Pomoc Problem z agregacją portów.

    W trybie LACP. Test prędkości robiłem przez podpięty kabel ze switcha do laptopa, programem AJA System Test.
  5. pca2

    Pomoc Problem z agregacją portów.

    Witam. Podłączyłem qnapa pod switch tp - link TL-SG3210 głównie z zamiarem wykorzystania agregacji portów. Po konfiguracji niestety prędkość jest na poziomie 100MB/s. Problem nie jest w dyskach, są w stanie obsłużyć o wiele większą przepustowość. Nie jestem też fachowcem w tej dziedzinie...
  6. pca2

    Pomoc WirelessAP Station - nie działa.

    Tak, trzeba będzie zrobić.
  7. pca2

    Pomoc WirelessAP Station - nie działa.

    Nie, przed. Wyjeżdżając na wakacje, wyłączyłem go na 3 tyg., po uruchomieniu już nie działało. Później zaktualizowałem system do najnowszej wersji i podobnie.
  8. pca2

    Pomoc WirelessAP Station - nie działa.

    Od jakiegoś czasu przestał mi działać WirelessAP Station. Wcześniej nie było żadnego problemu. Teraz po próbie ponownej instalacji pojawia się komunikat: [WirelessAP Station] Image cannot be import. Może, ktoś wie jak rozwiązać ów problem.