pepus
Local time
4:58 AM
Reaction score
3

Latest activity Postings About

• pepus
      pepus replied to the thread Help Tablica WeKan.
      upss. a bo wiesz... tam po angielsku jest, a to nie tak łatwo... :ROFLMAO: na razie zostaje ten wekan, a ubuntu jeszcze mi się do innych celów przyda. Dzięki za wszystko.
    • pepus
      Ja tego potrzebuję jednak do firmy, i staramy się nie kopać dołków pod sobą. wchodzisz na stronę taiga.io, klik w cennik i już widzisz co nie jest darmowe, np. 15 użytkowników, itd... zadowolę się jednak wekan'em na razie. :) Miłego dnia wszystkim.
    • pepus
      Podsumowanie. Taiga nie do końca jest darmowa. Uruchomiłem wekan ale na maszynie wirtualnej z Ubuntu. Zobaczymy czy się przyjmie w firmie. Kontener po zachęcających komentarzach sobie odpuściłem. :) na razie temat zamknięty.
    • pepus
      Dzięki za odpowiedzi, i sugestie. @pigers jak zwykle w swoim stylu potrafisz dodać otuchy 😉 No właśnie Jira... ma być takie samo, ale za darmo, na już. no to jadziem popatrzeć na Taigę.
    • pepus
      Dzień doberek. Tym razem próbuję zabrać się za tablicę kanban. Znalazłem projekt WeKan. docker WeKan Jakoś nie bardzo umiem się dokopać jak to zainstalować ;( Pytanie czy ktoś już przerabiał ten temat, może cokolwiek podpowiedzieć? W...
  • Loading…
  • Loading…