Recent Content by pi_ro

  1. P

    Kawa i papierosy Sensowność aplikacji do zdjęć na qnapie

    W moim przypadku głównym powodem zakupu QNAP'a była archiwizacja zdjęć oraz możliwość łatwego ich udostępniania/publikowania. Drugim powodem - to samo z muzyką. Jak kupowałem QNAP'a, PhotoStation jeszcze raczkowało i miałem nadzieję, że ta apka się rozwinie...w lepszym kierunku. Jakieś dwa lata...
  2. P

    Pomoc FireFly III

    Dzień dobry, czy ktoś próbował na Qnapie zainstalować Firefly III??
  3. P

    Pomoc Usunięcie dysku z macierzy - TS-451

    Witam, Z czterech dysków stworzyłem macierz RAID 5 z jednym wolumenem (maksymalnym). Wszędzie są instrukcje jak zwiększyć wolumen lub jak powiększyć macierz o dodatkowe dyski, a ja chciałbym pójść w drugą stronę. Czy jest możliwość zmniejszenia wolumenu w celu stworzenia drugiego?? Czy jest...
  4. P

    Pomoc Niewłaściwe hasło podczas logowania do HD Station

    w hasle nie ma polskich znakow, hasło wpisywane z qremote z zachowaniem dużych/małych liter na jednym z kont nawet specjalnie zmieniłem hasło na "proste" dalej nie działa
  5. P

    Pomoc Niewłaściwe hasło podczas logowania do HD Station

    witam, podłączyłem qnap ts-451 poprzez hdmi do telewizora. Zainstalowałem hd station na NAS. Po uruchomieniu na telewizorze okno z trzema profilami utworzonymi na NAS. Gdy próbuję zalogować się na którykolwiek z profili wyskakuje "invalid password". Hasła na 100% są prawidłowe. Hasło admin nie...