Recent Content by sasza69

  1. S

    Jaki typ serwera do domowego biura.

    Pytanie jeszcze co do SSD. TS-351 ma dwa sloty na dyski M.2. Czy będzie tam pasował każdy dysk na takie złącze czy o czymś trzeba wiedzieć? No i nie wiem co z tym RAIDEM robić. Na dysku będę trzymał dane firmowe + materiały prywatne: zdjęcia dokumenty itd. Chciałbym mieć do nich dostęp z...
  2. S

    Jaki typ serwera do domowego biura.

    Ja się zdecyduje na TS-351-4G tylko potrzebuję podpowiedzi jaki zestaw dysków kupić: Czy włożyć 3xHDD czy 1SSD 500GB + 2xHDD np. każdy po 3TB. Tak jak pisałem nie miałem wcześniej NASA a gdzieś w niektórych wątkach napotkam wypowiedzi właśnie, że ktoś chce 1ssd+2hdd i na tym SSD postawić system...
  3. S

    Jaki typ serwera do domowego biura.

    a jakie dyski do tego 1 SSD na system jakiej pojemności?
  4. S

    Jaki typ serwera do domowego biura.

    Raczej myślałem o czymś z rodziny Qnapa ze względu na oprogramowanie. np: QNAP TS-351-4G (na intelu) QNAP TS-231K (na AL)
  5. S

    Jaki typ serwera do domowego biura.

    Witam, Pilnie bo w ciągu dwóch dni muszę zakupić mój pierwszy serwer plików. Serwer będzie wykorzystywany do przechowywania plików oraz pracy na plikach głównie AutCad. Z zastosowań domowych no to będzie również wykorzystywany do przechowywania danych prywatnych 3 domowników, zdjecia filmy...
  6. S

    Witam wszystkich

    Część...chciałbym powitać wszystkich forumowiczów. Konto założyłem gdyż pilnie muszę zakupić mój pierwszy serwer i potrzebuje porady ale o to zapytam już w odpowiednim dziale.