Recent Content by suhotnik

  1. suhotnik

    Przy piwie Szukam zaproszen na prywatne torrenty

    Nikt się nie podzieli zapkami?
  2. suhotnik

    Przy piwie Szukam zaproszen na prywatne torrenty

    Jakbyś miał jakieś free zapki to z chęcią skorzystam. Zależy mi na serialach, programach reality show czy aplikacjach na PC. 1712327431 A co tam jest ciekawego?
  3. suhotnik

    Przy piwie Szukam zaproszen na prywatne torrenty

    Ja jestem na cinemamovies.pl
  4. suhotnik

    Pomoc 4k w TS-251

    Dzięki
  5. suhotnik

    Pomoc 4k w TS-251

    U mnie jest trochę problemów. Mam 2 routery po drodze. A teraz przy próbie ospalenia Plexa w Firefxie mam komunikat: Secure Connection Failed An error occurred during a connection to 192.168.1.99:32400. PR_END_OF_FILE_ERROR Dobra. Jak mi nie pójdzie to założę temat.
  6. suhotnik

    Pomoc 4k w TS-251

    Możemy się spokojnie umówić na jakiegoś TeamViewera. Nie spieszy mi się.
  7. suhotnik

    Pomoc 4k w TS-251

    Kilka lat temu szukałem pomocy na forum. Nie pamiętam już z czym miałęm problem. Ktoś próbował mi pomóc ale takim językiem, że trudno mi było nadążyć za nim. W końcu dostałem odpowiedź, że mam się douczyć i poczytać "se" w google. Od tamtego momentu rzadko już bywałem na tym forum.
  8. suhotnik

    Pomoc 4k w TS-251

    Nie przez HDMI. Qnap mam podłączony po kablu Ethernet. Twonky służył mi przez kilkanaście lat. Szkoda go. Był łatwy w obsłudze. Wgrywałem na Qnapa i miałem go wszędzie :( Nie chcę zakładać i śmiecić forum. Próbowałem postępować jak pisali w innych tematach. I lipa. Wtedy się poddałem i...
  9. suhotnik

    Pomoc 4k w TS-251

    Nie rozumiem niestety o co chodzi. Próbowałem jedno i drugie zainstalować i uruchomić ale poległem. I tak chuba robię. Próbowałem też na Twonky, póki miałem wersję Trial. I klatkowało na DLNA i na Twonky. Problemu nie ma z materiałem FHD.
  10. suhotnik

    Pomoc 4k w TS-251

    Witajcie. Mam problem ze swoim TS-251. Kupiłem nowy TV i zacząłem wrzucać do Qnapa materiały 4k i 30Mbit bitrate. Niestety filmy strasznie się tną. Wygląda to tak, że leci 10min materiału, potem pauza na 2..3 sekundy i leci dalej. Ten sam materiał podłączam do TV na dysku SSD i wszystko jest OK...
  11. suhotnik

    Pomoc Jak zainstalowac Twonky

    OK, powalczę z tym emby. Narazie zainstalowałem, ale nie mogę się połączyć na stronie z tym serwerem.
  12. suhotnik

    Pomoc Jak zainstalowac Twonky

    Dziękuję, zadziałał 9443 :D A czy coś zmieniło się w kwestii Twonky? Czy działa z nowym QTS? Bo nie chę sobie namieszać.
  13. suhotnik

    Pomoc Jak zainstalowac Twonky

    QTS mam stary. Ostatnia wersja z którą chodziło Twonky. [~] # busybox BusyBox v1.01 (2017.04.12-17:45+0000) multi-call binary [~] # netstat -tuln Active Internet connections (only servers) Proto Recv-Q Send-Q Local Address Foreign Address State tcp 0 0 0.0.0.0:21...
  14. suhotnik

    Pomoc Jak zainstalowac Twonky

    [~] # netstat -tulpn netstat: invalid option -- p BusyBox v1.01 (2017.04.12-17:45+0000) multi-call binary Usage: netstat [-laenrtuwx] Netstat displays Linux networking information. Options: -l display listening server sockets -a display all sockets (default: connected)...