Recent Content by Faxu

  1. Faxu

    Pomoc [Multimedia Console] Indeksowanie i czym są informacje o multimediach

    No właśnie strasznie ogólnie to brzmi i się zastanawiam dokąd moje zdjęcia będą wędrować o ile będą i co to daje jeżeli włączę tą usługę poza nazwą lokalizacji o ile to jeden z plusów.
  2. Faxu

    Pomoc [Multimedia Console] Indeksowanie i czym są informacje o multimediach

    Dzień dobry, pojawiam się tutaj z krótkim pytaniem, bo chcę ogarnąć sobie backup zdjęć livephoto. W aplikacji Multimedia Console w zakładce "Indeksowanie" jest do załączenia opcja "Informacje o multimediach", zanim to cudo załączę chciałbym wiedzieć co oznacza opis: "Po wyłączeniu tej opcji...
  3. Faxu

    Pomoc Wykonywanie plików .exe przez skrypt PHP

    Witam, mam prostą aplikację z rozszerzeniem .exe pod system Windows (nie posiadam kodu źródłowego), która operuje na plikach używając do tego argumentów. Chciałbym utworzyć skrypt PHP, który wykonywałby operację za pomocą tej aplikacji. Funkcja exec() działa poprawnie wykonując proste komendy...
  4. Faxu

    Pomoc PHP i SSH2 dla Wordpressa

    Czytałem cały ten temat i nie jest on rozwiązany. W dodatku ten temat jest z 2009 roku, mam nadzieje, że coś się zmieniło :)
  5. Faxu

    Pomoc PHP i SSH2 dla Wordpressa

    Witam, posiadam zainstalowanego Wordpress'a na serwerze web QNAP'a i podczas instalacji zawsze pyta mnie o passy dla FTP'ka, żeby zainstalować templakę/plugin itp.. Nie narzekałem do czasu kiedy plugin, który zainstalowałem wymaga pracy na plikach. Przy domyślnych ustawieniach da się go...
  6. Faxu

    Pomoc Sprawdzenie szybkości (odczyt/zapis) dysków i dysku podpiętego na USB

    Dzięki, przydało się chociaż prędkości SSD na USB są identyczne jak na wewnętrznych HDD. Wrócę do domu to bardziej się temu przyjrzę, bo coś tu jest nie halo :) Edit: Dorzucam porównanie podpiętych dysków SSD i HDD, jakby ktoś w przyszłości szukał podobnych wyników
  7. Faxu

    Pomoc Sprawdzenie szybkości (odczyt/zapis) dysków i dysku podpiętego na USB

    Witam, czy jest jakiś sposób na sprawdzenie szybkości zapisu i odczytu dysków w QNAP'ie (mam hdd)? Dodatkowo chciałem sprawdzić prędkość dysku SSD podpiętego poprzez USB 3.0. Wszystko to na potrzeby dysków wirtualnych dla VM. Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.6.0895 Build 20190328 Model...
  8. Faxu

    Pomoc Nie można się zalogować na smartfonie - błąd QID

    Czy na smatfonie z rootem powinien działaś Qfile? Przez rootem Qfile ładnie działało, a po nie można dodać NASa, bo nie zgadza się jakiś QID. Chociaż na innym telefonie działa aż miło, ten na którym działa nie były robione żadne modyfikacje systemowe. Czym jest QID i dlaczego przeszkadza mi w...
  9. Faxu

    Pomoc tvheadend - nie widać działajacego adaptera

    No też nie mogę znaleźć, w 4.2 też nie było Digital TV Station, a działało bardzo dobrze.. Widocznie najlepszym rozwiązaniem będzie zatrzymanie się na FW 4.2
  10. Faxu

    Pomoc tvheadend - nie widać działajacego adaptera

    Za to logowanie w Digital TV Station przestało działać, teraz to już kompletnie nie mam TV
  11. Faxu

    Pomoc tvheadend - nie widać działajacego adaptera

    Nadal nie widać adaptera tv, taka sama sytuacja jak na wcześniejszym FW
  12. Faxu

    Pomoc tvheadend - nie widać działajacego adaptera

    Przekonałeś mnie własnie robię upgrade do 4.3 :D
  13. Faxu

    Pomoc tvheadend - nie widać działajacego adaptera

    Mam zainstalowanego dockera z tvheadend i nie widać w nim mojego usb tv adaptera, a przy tworzeniu w zakładce urządzenia miałem tylko coś takiego: Już próbowałem dodać wszystkie na raz i pojedynczo, ale adaptera ani razu nie było widać. Dodam też, że adapter działa, bo spokojnie wyłapuje mi 32...
  14. Faxu

    Pomoc Jak stworzyć innego użytkownika dla Digital TV Station?

    Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.2 Build 20161214 Model serwera: QNAP TS-253 Pro Witam, chciałbym stworzyć użytkownika z dostępem do Digital TV Station. Wiem, że zostało zakończone wsparcie dlatego muszę znaleźć rozwiązanie na własną rękę. Przechodząc od razu do sprawy zalogować się można...
  15. Faxu

    Pomoc Reset ustawień wirtualnego przełącznika

    Siemka, jak zresetować ustawienia wirtualnego przełącznika (virtual switch), bo tak na grzebałem, że nie potrafię teraz uzyskać internetu na wirtualnych maszynach. Interesuje mnie reset, konfiguracja lub cokolwiek co może mi pomóc. Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.1 Build 20160601 Model...