Recent Content by tomaszmarian

  1. tomaszmarian

    Pomoc Problem z dostępem webdav

    gentillo, masz jeszcze jakiś pomysł co może być nie tak jeśli ustawienia i prawa dostępu dałem dokładnie takie jak pokazałeś wyżej a po połączeniu NetDrive2 nadal nie widać żadnych folderów? Nic mi już nie przychodzi do głowy :/
  2. tomaszmarian

    Pomoc Problem z Qsync

    A jakiego aktualnie oprogramowania Qnap używasz? Można powrócić do starszej wersji Qsync Central? Niepotrzebnie to zaktualizowałem :<
  3. tomaszmarian

    Pomoc Problem z Qsync

    Czy udało się komuś rozwiązać ten problem z Qsync? Od kilku dni walczę z tym na różne sposoby i nadal ten sam komunikat.
  4. tomaszmarian

    Pomoc KODI 15.1 BETA problem z pluginem weeb.tv

    Zadziałało, bardzo dziękuję za pomoc. PS. Za zdjęcie przepraszam. A czy w wersji 17.3 KODI ta podmiana plików Wam działa? U mnie po podmianie w weeb.tv jest tylko sam dźwięk, bez obrazu. :/
  5. tomaszmarian

    Pomoc Plex HDStation błąd odtwarzania filmów.

    OK, którą wersję KODI najlepiej?
  6. tomaszmarian

    Pomoc Plex HDStation błąd odtwarzania filmów.

    Aha, czyli miałeś na myśli świeże całe HD :> Tak, to jasne, że to 2 plexy, rozumiem, że tego z App nie ma sensu przeinstalowywać? KodekPack jest.
  7. tomaszmarian

    Pomoc Plex HDStation błąd odtwarzania filmów.

    Świeżą kopię PLEX'a na HD?
  8. tomaszmarian

    Pomoc Plex HDStation błąd odtwarzania filmów.

    Tak, przez www oraz mobile wszystko działa OK. Problem tylko z TV.
  9. tomaszmarian

    Pomoc Plex HDStation błąd odtwarzania filmów.

    Dzięki za odpowiedź _Floyd, większość problemów ustała po zainstalowaniu HD 3.1A ((nie tnie już YT, odtwarza HDplayer itp.) Jednak nadal pozostaje kwestia PLEX'a na TV, tutaj tnie nadal. Czy mógłbyś zrobić screeny / zdjęcia swoich ustawień w PLEX na HD? Grzebałem w tym pół dnia ale nadal...
  10. tomaszmarian

    Pomoc Plex HDStation błąd odtwarzania filmów.

    Mam identyczny problem. Której wersji HD Station używasz?
  11. tomaszmarian

    Pomoc KODI 15.1 BETA problem z pluginem weeb.tv

    Dzięki za odpowiedź ale nadal to samo :( Przy zakładce właściciel nie powinno być coś innego?
  12. tomaszmarian

    Pomoc KODI 15.1 BETA problem z pluginem weeb.tv

    A co w przypadku kiedy po zalogowaniu się na konto admina przez WinSCP nie widzę folderu w którym powinienem podmienić pliki mimo, że w opcjach jest zaznaczone aby pokazywał ukryte pliki i foldery? Po połączeniu pokazuje foldery te które są widoczne choćby w otoczeniu sieciowym, czyli Public...
  13. tomaszmarian

    Kodi zniknie z App Center ?

    Przepraszam, pomyliłem temat w którym chciałem napisać ( Rozwiązany - KODI 15.1 BETA problem z pluginem weeb.tv | Strona 2 ) Kodi zainstalowane, wtyczka dodana, działa ale nie strumieniuje i trzeba tylko podmienić 2 pliki o których mowa w linku powyżej. Prozaiczna rzecz: nie wiem jak przegrać...
  14. tomaszmarian

    Kodi zniknie z App Center ?

    Dzięki za odpowiedź, pliki librtmp.so.0 i librtmp.so.1 , aby weeb.tv mógł ruszyć. Czy qpkg instaluję z poziomu Appcenter czy putty/ssh?
  15. tomaszmarian

    Pomoc Brak możliwości odszyfrowania folderu - żądanie Ajax nie powiodło się.

    Dziękuję Wam za wszystkie rady, sprawdziłem je i niestety w ostateczności po kontakcie z Helpdeskiem konieczna była nowa inicjacja nas z formatowaniem dysków włącznie. Na szczęście udało się odzyskać wcześniej zaszyfrowane dane za co jestem wdzięczny pomocy online, reagują bardzo szybko i są...