Recent Content by Krzysztoff

  1. K

    Pomoc Cetyfikat SSL do strony logowania

    Na Chrome tak samo się to zachowuje, może to wina silnika (chromium)?
  2. K

    Pomoc Cetyfikat SSL do strony logowania

    Już testowałem na wirtualce chyba wszystkie możliwe konfiguracje. Importowanie certów krok po kroku, restarty, testy i nadal nic.
  3. K

    Pomoc Cetyfikat SSL do strony logowania

    Dodałem certa do lokalnego komputera, ale nadal nic się nie zmieniło. Przeglądarka zrestartowana (testowane też na chromie)
  4. K

    Pomoc Cetyfikat SSL do strony logowania

    Otóż nie, to nie Firefox, a MS Edge. Importując certyfikat korzystałem właśnie z magazynu certyfikatów w ten sam sposób i nie zadziałało.
  5. K

    Pomoc Cetyfikat SSL do strony logowania

    Witam, Nie mogę dojść do tego jak sprawić, aby strona logowania QNAPa nie wyświetlała się z błędem certyfikatu SSL. Próbowałem już wyeksportować cert z przeglądarki i zaimportować magazynem certyfikatów pod Windowsem, ale niestety nic to nie dało. Jakieś pomysły? Poniżej zdjęcia problemów i...
  6. K

    Pomoc Port trunking na QNAP i switch

    Dobra, w każdym razie dzięki za pomoc, a temat jest skończony.
  7. K

    Pomoc Port trunking na QNAP i switch

    Dzięki, z tego co widzę to Balance-rr jest najlepsze. I jakoś szybciej się nawet ten panel ładuje, ciekawe. :s
  8. K

    Pomoc Port trunking na QNAP i switch

    Jest postęp. Działa, ale testowałem na razie tylko z Balance-rr. Oznacza to zapewne, że ten switch nie obsługuje dynamicznego trunkingu. Teraz jak wybrać właściwą opcję (Balance-rr, Balance-xor czy Broadcast)?
  9. K

    Pomoc Port trunking na QNAP i switch

    Jeszcze spróbuję bez ustawiania default gateway'a i zobaczymy. Wtedy miało poprostu ustawić na ten drugi IP.
  10. K

    Pomoc Port trunking na QNAP i switch

    Po odpięciu 2 interfejsu przywraca 192.168.0.10, normalnie da się zalogować
  11. K

    Pomoc Port trunking na QNAP i switch

    Hm, dobra jednak coś zepsułem. Teraz nie idzie wejść przez oryginalne IP (192.168.0.10). W qfinderze pokazuje 169.254.6.163, ale też się nie da wejść. No i teraz nie mam za bardzo pomysłu co zaradzić.
  12. K

    Pomoc Port trunking na QNAP i switch

    Wszystko idzie jakoś, tylko podczas finalnej konfiguracji na serwerze chce zmienić IP na IP drugiego interfejsu, a ja chciałbym żeby został ten z pierwszego (Na 1 ustawione jest statyczne itd. wszystko co trzeba, a drugiego nawet nie konfigurowałem, jest przydzielone z DHCP). Jak temu zaradzić...
  13. K

    Pomoc Port trunking na QNAP i switch

    Okej, dzięki. Ustawiam i dam znać. Domyślam się, że wybrać opcję z zarządzalnym switchem.
  14. K

    Pomoc Port trunking na QNAP i switch

    Witam, Chciałbym ustawić port trunking. Posiadam serwer QNAP TS-251A i switch TP-Link TL-SG105E V5. Na ustawianiu trunkingu na serwerze blokuję się w momencie wyboru zwykłego switcha czy switcha managed. Ten TL-SG105E co prawda jest zarządzalny, da się ustawić na nim LAG-i, ale nie ma tam...
  15. K

    Pomoc Dysk systemowy SSD

    Ah no tak. Zapomniałem. Przecież każdy ma 10k do wydania na koncie... W takim razie czy usypianie dysku (czy tam spin down) w godzinach 23:00-7:00 znacznie zmniejszy jego żywotność? To w zasadzie rozwiązanie ostateczne, ale nie wiem czy na 100% je zastosuję.