Recent Content by XTeK

  1. XTeK

    Pomoc TS-473 nie startuje i nie widzi dwóch dysków

    Witam serdecznie kolegów. Mam problem i chyba to nie ja pierwszy ze startem qnapa, tvs gdzieś na forum też miał taki sam dylemat. Pewnego razu wyszedłem z domu gdy wróciłem usłyszałem wiatraki na max obrotach w qnap i nie świecące się diody dysku 3 i 4. Qnap nie startuje i tylko dioda lan zapala...
  2. XTeK

    Pomoc Problem z usypianiem TR-002

    Obudowa nie sądzę bo na drugi dzień po aktualizacji miałem już dylemat z nią. Dyski to 2x wdc red 4TB pod nasa. Coś moim zdaniem z softem w nasie bo gdy obudowa jest odpięta od usb sama się ładnie usypia i mruga tylko status jak przy uśpieniu. Kiedyś też normalnie gdy działała to po uśpieniu...
  3. XTeK

    Pomoc Problem z usypianiem TR-002

    Witam kolegów. Po zmianie softu z 4.5 na 5.0 na ts-473 mam problem z usypianiem TR-002. Objawy to Niestabilny nas a wręcz przestaje system odpowiadać. Gdy uruchomię nas i obudowę wszystko działa elegancko lecz po kilku godzinach system szwankuje i nie mam dostępu do obudowy. Kontrolki dysków w...
  4. XTeK

    Pomoc Backup QNAP na TR-002

    Witam kolegów. Jestem bardziej niż świeży w temacie nasów i mam problem gdyż próbuje od dłuższego czasu znaleźć sposób na zrobienie kopii zapasowej całego nasa wraz z qsync na tr-002. Wcześniej utworzyłem na tr-002 raid1 przez pomyłkę i chciałem zmienić na raid0 bo mam kopię wszystkiego na nasie...
  5. XTeK

    Powitanko

    Witam forumowiczów. ;)