Recent Content by yasiek

  1. yasiek

    Pomoc Zepsuty Qnap TS-453Be

    ja w alkoholu płaciłem :)
  2. yasiek

    Pomoc Zepsuty Qnap TS-453Be

    polecam tego użytkownika :) pogrzebał przy moim i naprawił :)i nawet działa:D:D:D a i jeszcze śrubki oddał ;)
  3. yasiek

    Pomoc Kolejny uszkodzony TS-453Be

    ok znalazłem rezystor, pin 1 i masę ale niestety nie ruszyło.. :( zostaje serwis, zastanawiam się jeszcze czy update czegoś nie wywalił bo dzień wcześniej robiłem, ale z drugiej strony chodził po updacie z 20h...
  4. yasiek

    Pomoc Kolejny uszkodzony TS-453Be

    wymieniona, dalej nic :/ to jest myśl, nie mam pod ręką rezystora 100ohm ale jutro zabieram się za testy.. u mnie nie ma pinu 10.. masakra :(
  5. yasiek

    Pomoc Kolejny uszkodzony TS-453Be

    Hej, możecie polecić sprawdzony serwis Qnapa? Czerwona dioda, wyjąłem dyski, zamieniłem pamięci i dalej nie startuje :/ nic nie grzebałem/updatowałem po prostu wziął i padł :/ Kupowany w proline 2018-09-26 także już po gwarancji :(
  6. yasiek

    Dzień dobry :))

    Wita użytkownik 453Be aktualnie niedziałającego :(
  7. yasiek

    Pomoc rTorrent VPN port

    Dziękuję, ale udało mi się poradzić, wyczyściłem cache przeglądarki i w sumie przywróciłem qnapa do ustawień fabrycznych i ruszyło z kopyta. Wszystkie VPN'y widoczne i działają. Jedyny problem jest z przekierowaniem portu (tzn. brak takiej usługi u providera NordVPN). Jeszcze raz dzięki...
  8. yasiek

    Pomoc rTorrent VPN port

    No właśnie, niestety pojawiają się tylko 2 bramy WAN jakie mam. Ok, po kilkukrotnym restarcie rtorrenta pokazała się brama vpn ale niestety rtorrent wyswietla sie dalej bez vpn..
  9. yasiek

    Pomoc rTorrent VPN port

    QVPN jako klient mam ustawiony.
  10. yasiek

    Pomoc rTorrent VPN port

    4.3.5.0728 Build 20181013 QNAP TS-453Be Hej, jest może gdzieś jakiś manual jak wystawić tylko rTorrenta przez VPN wraz z portem lub może ktoś wytłumaczyć mi krok po kroku, bo walczę z tym od 2 dni i nie ogarniam już... :/
  11. yasiek

    QNAP TS-x53A czy Kodi odtworzy filmy 4k w kodeku HEVC x265

    możesz rozwinąć?
  12. yasiek

    Optware IPKG NIE instaluje sie na TS-119

    dobra poradziłem sobie ;] jakby ktoś szukał to ten plik jest tutaj: http://ipkg.nslu2-linux.org/feeds/optwa ... 10_arm.ipk wystarczy tylko zmienić ścieżkę w qinstall.sh Pozdrawiam. -- yasiek
  13. yasiek

    Optware IPKG NIE instaluje sie na TS-119

    Podepnę się pod pytanie... DNS ustawione a non stop wyskakuje: Optware 0.99.163 installation failed. Cannot download http://ipkg.nslu2-linux.org/feeds/optwa ... 10_arm.ipk. Ścieżka /share/HDA_DATA/.qpkg/Optware kasowana przed każdą próbą instalacji Sprzęt to też TS-119, Firmware 3.2.3...