Recent Content by zurcio

  1. zurcio

    Pomoc Najtańszy UPS z komunikacją USb do QNAP

    Kupiłem za 260 zł POWERWALKER UPS VI 650 LCD Line-interactive 650VA i wyłącza mi po USB dwa Qnapy .
  2. zurcio

    TS-251 4G

    Jakaś cenka ?
  3. zurcio

    Pomoc TS-112 + TunerTV

    Poniżej firmware 4.3.4.0516 Tvheadend działa i buczy . W wyższych wersjach- najnowsze- Qnap wywalił wsparcie dla tunerów USB.
  4. zurcio

    Pomoc Tuner TV do Qnap TS-653B

    Mógł kolega wspomnieć że chce dongla dvb-c do UPC. Raczej mała szansa na sukces. Można spróbować na sticku Astrometa / RTL2832U DVB-T2
  5. zurcio

    Pomoc Tuner TV do Qnap TS-653B

    Tunery DVB-T na chpsecie IT9135 działają bez problemu. Wystarczy wejść na forum.qnap.com wpisać hasło Tvheadend i wyskakują nam najnowsze kompilacje z obsługą tunerów USB . Tvheadend działa jako serwer więc można "siać" sygnał na wszystkie sprzęty w domu i poza nim. U mnie zasuwa dongiel...
  6. zurcio

    QVR Pro jest już w wersji oficjalnej, poniżej...

    Znowu za dużo metylu piłem , ponieważ slajdu nie widzę .:glupi:
  7. zurcio

    Pomoc Monitoring na zewnątrz domu - kamera WiFi + NAS

    Kamera którą Ci podałem , ma lepsze parametry i jest tańsza od DS-2CD1031-I . Oczywiście szukaj gdziekolwiek indziej niż na dipolu. Na morelkach kupowałem poniżej 500 zł. 2 zatoki ogarną Ci bezproblemowo dwie lub więcej kamer. 1 dysk hdd przy kilku kamerach długo raczej nie pociągnie. U mnie...
  8. zurcio

    Pomoc Monitoring na zewnątrz domu - kamera WiFi + NAS

    U mnie dobrze sprawuje się Hikvision DS-2CD2042WD-I -. chodzi Full Hd. 30 klatek. Zbiera ładnie ze szczegółami do 15 metrów. Z takiej wysokości jak u Ciebie obejmie szeroki zakres terenu. Do 2 kamer to każdy NAS Qnapa się nada. Oczywiście 2 zatokowy ( 2 licencje wbudowane Surveillance Station)
  9. zurcio

    Pomoc Monitoring na zewnątrz domu - kamera WiFi + NAS

    Jeżeli będziesz miał podłączenie kamer do prądu to najprościej puścić sygnał poprzez adaptery Powerline. Mniej roboty niż z Wi-Fi. Jednak przemyśl czy nie dasz rady jednak puścić kabel ethernetowy do kamerek. Co kabel to kabel.
  10. zurcio

    Pomoc Monitoring na zewnątrz domu - kamera WiFi + NAS

    Oczywiście że da radę to zrobić bez problemu. Natomiast nie spodziewaj się dobrej jakości przesyłu obrazu przez Wi-Fi ( klatkowanie , zrywanie połączeń itp). Kamery masz już z wi-fi czy bez?
  11. zurcio

    Pomoc Jakie kamery dla QNAP TS-212P z Surveillance Station 5.x

    U mnie Qmonitor działa bez zarzutu. W przypadku komunikatu "QNAP QVR Połączenie nie powiodło się." sprawdż czy w adresie IP serwera masz adres serwera NAS( poprawnie) czy adres kamery( niepoprawnie).
  12. zurcio

    Pomoc Jakie kamery dla QNAP TS-212P z Surveillance Station 5.x

    Ładny obraz z kamer otrzymuje się poprzez Internet Explorer 11. Qmonitor działal z wcześniejszymi wersjami Chrome ( teraz przestał).
  13. zurcio

    Co wy na to? Testujecie już QTS 4.3.4 Beta ?...

    Zgadamy się , jak zobaczymy
  14. zurcio

    Powitanie

    Hello