Pomoc Dyski

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

sarpit

Nowy użytkownik
Noobie
7 Sierpień 2023
7
1
1
3
63
QNAP
null
Ethernet
1 GbE
Witam ,kupiłem TS 233, czy zamontowane dyski muszą być tej samej firmy ,czy wystarczy że mają te same parametry?
 
Rozwiązanie
Kończąc ten temat Dyski montowane w WD My Book 8TB (WDC WD80EDBZ-11B0ZA0) są kompatybilne z TS 233 mimo że nie ma ich na liście , są opłacalne w zakupie za 600 można trafić i jest 2 lata gwarancji. Kiedyś były helowe , te są powietrzne.
To jest podpowiedź na Twoje pytanie chcesz mieć 100% pewność kup z tej listy.
Ja do swojego kupiłem takie jakie mi odpowiadały z świadomością że jak by miały nie pracować to była moja decyzja a nie będę tu na forum potem pruł się że qnap jest be.. i nikogo nie obarczę winą za swoje wybory.
 
  • Lubię to
Reakcje: Kamil84
Nadal to nie jest odpowiedź na pytane, które brzmi : czy dwa dyski w NAS-ie mogą być produkcji różnych firm np. Seagate i WD, już prościej nie można
Mogą, być nawet z biedronki , parametry muszą być takie same. I warunek jak napisał 3QN muszą być z listy kompatybilności
 
Witam.
nie wiem jak qnap podchodzi do tematu,ale np. s-ynology odmawia pomocy w razie problemów,gdy dysk masz zamontowany nie z listy kompatybilności.
 
Bo mam zupełnie nowy WD My Book 8T i po obejrzeniu tego filmiku
Link: https://www.youtube.com/watch?v=1zMEx5DUCJU
, rorebrałem go i uzyję go do NAS-a (Nie mogę go znależć w spisie( WDC WD80EDBZ-11B0ZA0) , a jest tani , na alle 659 zł ,pomyslałe dokupię drugi 8TB za takie pieniądze.

Nikt ci nie odpowie czy zadziała czy nie , bo staramy się nie robić januszerki . Ale zaryzykuj jak wykryje to masz pół sukcesu. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :)
 
o popatrz
drugie najważniejsze pytanie , które powinno być zadane jako pierwsze !
Połączono posty:

200.gif
 
  • Love
Reakcje: pbxfxo
Kończąc ten temat Dyski montowane w WD My Book 8TB (WDC WD80EDBZ-11B0ZA0) są kompatybilne z TS 233 mimo że nie ma ich na liście , są opłacalne w zakupie za 600 można trafić i jest 2 lata gwarancji. Kiedyś były helowe , te są powietrzne.
 
  • Flexed Biceps
Reakcje: 3Qn
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. raid
  2. ts-233
  3. IronWolf
  4. 233
  5. raid 5 vs 6
  6. dyski hdd