Pomoc myQnapCloud przestał działać

Dman

Entry Technician
Q Associate
6 Czerwiec 2014
65
11
8
39
Wrocław
QNAP
TS-x69L
Ethernet
100 Mbps
Witam Was z kolejnym problemem. Tak jak w temacie myQnapCloud przestał działać po przywróceniu ustawień fabrycznych na routerze.
Sam się domyśliłem, że trzeba skonfigurować odpowiednio router ale, że nie mam o tym zielonego pojęcia to proszę Was o pomoc. Porobiłem zrzuty ekranu które mam nadzieję pomogą.
Jaki router ?
Net.jpg
W czym jest problem ?
Cloud 1.jpg Cloud 2.jpg

I parę zrzutów z menu routera aby (mam nadzieję) ułatwić gdzie mam wejść i co ustawić :)
LAN 1.jpg LAN 2.jpg LAN 3.jpg LAN 4.jpg

UPnP włączone
UPnP.jpg

Mały zrzut z Port Forwarding
Port Forwarding.jpg


Tylko tak jak najprościej proszę :)
 
Dokładnie !

Wg UPNP QNAPa masz te porty przekierowane, sprawdź prosze :)Pod portem 8080 na sztywno jest włączony port WWW routera ? Wyłącz nieszyfrowane elementy ;)

PS: Albo mi tak internet wolno kapie albo tak wolno tobie działa Internet :/QNAP włączony ?
 
Jak sprawdzić czy pod portem 8080 jest na sztywno włączony port www routera? :-]
Jak wyłączyć nieszyfrowane elementy ? :-]
Qnap włączony cały czasNajlepsze jest to, że przed przywróceniem ustawień fabrycznych wszystko działało :\ przywróciłem ustawienia fabryczne bo się cosik wieszał :-|
 
przesadziłem

pod adresem widzę stronę routera . W większości przypadków nie można tego zmienić, prościej jest przestawić port QNAP z 8080 na 8082.

upload_2014-7-14_21-16-11.png


i ponownie użyć UPNP - jak nie pomoże to trzeba ręczenie przekierować porty. Odpowiedni temat jest na forum.
 
Właściciel podpiął sobie drugi router wifi do routera dostawcy internetu , czy może on być sprawcą zamieszania ?
DoubleNAT - klasyczny przypadek wielu problemów i delegowania usług. W sieci tylko jeden router, a później switche...