Sprzedam Qnap TS-1231XU-4G RACK

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Butler

Hitman
Q's Expert
12 Marzec 2020
143
87
43
42
QNAP
TS-x77
Ethernet
1 GbE
Mam do zaoferowania Serwer plików Qnap TS-1231XU-4G
Stan bardzo dobry, sprawny i gotowy do pracy.
Z istotnych informacji:
- 2 porty 10GbE SFP+, a więc pełna obsługa szybkich sieci 10GbE
- 2 porty Gigabit RJ45 LAN
- 12 kieszeni na dyski 3.5"/2.5" SATA 6Gb/s HDDs/SSDs
- 4porty USB3.0
- gniazdo rozszerzeń PCIe Gen2 (x2) pozwalające użyć opcjonalnej karty na dyski M.2 czy dodatkową sieciówkę
- Procesor Alpine AL-314 Quad-Core 1.7 GHz ARM® Cortex-A15 CPU
- 4Gb RAM (SODIMM DDR3)
- Sprzęt bardzo energooszczędny. HDD standby: 36.31W. In operation: 77.32W (with 12 x 2TB HDDs installed)
- Zaktualizowany system QTS 5.0.0.2055
- 89 x 482 x 534mm / 10kg

Więcej info łatwo dostępne na stronie QNAP
Wysyłka kurierem albo odbiór osobisty w Gdańsku.
Krótka historia. Serwer miał problemy z pamięcią flash. Z profesjonalną naprawą poradził sobie jednak nasz forumowy kolega @george2002 za co mu bardzo dziękuję.

Cena 3500zł. Odbiór osobisty w Gdańsku lub wysyłka kurierem. Miałem go zostawić dla siebie ale trafiła mi się okazja na mocniejszy i pojemniejszy model więc ten na sprzedaż.

SERWER-PROFESJONALNY-NAS-RACK-QNAP-TS-1231XU-4G-EAN-0885022012206.jpg



SERWER-PROFESJONALNY-NAS-RACK-QNAP-TS-1231XU-4G.jpg

SERWER-PROFESJONALNY-NAS-RACK-QNAP-TS-1231XU-4G-Producent-Qnap.jpg
 

2300zł

Nie mam gdzie go trzymać, oddam więc za tyle ile mnie finalnie kosztował. Jest możliwość zamiany z dyskami 10Tb.
 
Jak się nie sprzeda to trudno. Najwyżej zostawię go sobie w odwodzie. Jak mi mój TS-1677XU padnie to sobie dyski przełożę i będzie hulać. A może na VJBOD się kiedyś przyda ;)
Jest słabiutki proc, ale do przechowywania danych i podstawowych funkcji jest ok, nie każdy wymaga wirtualek i innych dobroci z wyższych modeli.
 
  • Lubię to
Reakcje: Ondrej2005
@Butler TS-1677XU ten model jest super! Mam go jako mój główny serwer NAS i kupiłem 1680U jako kopię zapasową :)
 
  • Lubię to
Reakcje: Butler
Mogę ponegocjować na 1500.
 
Aż tak zdesperowany to nie jestem :D Ponegocjować mogę, ale bez przesady.
Swoją drogą dziwi mnie że będąc reseller'em tak nisko oceniasz wartość tego serwera. Ile kosztuje teraz najtańszy 12 zatokowiec od QNAP? TS-1232PXU-RP? 8000zł? Dużo więcej oferuje?
 
  • Lubię to
Reakcje: george2002
Ale pisząc, że kupuję go żeby u mnie leżał wcale nie żartowałem. Nie mam dla niego zastosowania, bo obecnie mam jeszcze luzy.
 
Aż tak zdesperowany to nie jestem :D Ponegocjować mogę, ale bez przesady.
Swoją drogą dziwi mnie że będąc reseller'em tak nisko oceniasz wartość tego serwera. Ile kosztuje teraz najtańszy 12 zatokowiec od QNAP? TS-1232PXU-RP? 8000zł? Dużo więcej oferuje?
Patrzy więc na to w taki sposób, że może kupić urządzenie po cenie zakupu. Co jest diametralnie inną ceną zakupu niż cena katalogowa :)
 
No ja nie wnikam w sekrety handlu i prowizji ;) Po prostu chciałbym sprzedać uczciwie 12 zatokowego QNAPa w bdb stanie, który do podstawowych zadań archiwizacji świetnie się nadaje. Te lekko ponad 2000zł nie wydaje mi się by było wygórowaną kwotą. "Za darmo" go nie oddam i za kwotę odstępnego poniżej 2000zł wolałbym go zostawić dla siebie żeby to u mnie poleżał, będę mieć komfort rezerwy sprzętowej do odzyskania danych lub powiększenia puli za kilka lat.
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. kupię
  2. sprzeda
  3. george2002
  4. *
  5. vjbod