QNAP TS-130 2GB DDR4 QuadCore 1.4GHz 2xHDD - nagrywanie do chmury

Aladeen997

Nowy użytkownik
Noobie
13 Grudzień 2021
1
0
1
QNAP
null
Ethernet
null
Cześć, chce kupić do firmy
QNAP TS-130 2GB DDR4 QuadCore 1.4GHz 2xHDD
Potrzebuje dysku NAS do którego można nagrywać nagrania z kamer Xiamomi. Czy te dyski mają funkcje, aby wszystkie nagrania z danego folderu automatycznie zgrywały na dysk onedrive, albo inny cloud? Chodzi o to, aby w przypadku włamania i zniszczenia dysku, nagrania zostały zapisane.
 
kamery XIAOMI nie sa wspierane .. https://www.qnap.com/pl-pl/compatibility-surveillance/

Czy te dyski mają funkcje, aby wszystkie nagrania z danego folderu automatycznie zgrywały na dysk onedrive, albo inny cloud?
NAS sam w sobie może coś takiego robić.

Chodzi o to, aby w przypadku włamania i zniszczenia dysku, nagrania zostały zapisane.
Lepiej żeby kopia obrazu leciała na drugi rejestrator, schowany gdzieś w suficie czy gdzie tam.
@Silas Mariusz - jako się ta technologia nazywała ?
 
Ja u siebie testowo uruchomiłem nagrywanie w QVR Pro z kamerki Xiaomi Yi Home 1080, ale aby to zrobić to trzeba wgrać alternatywny soft (YI hack się nazywa). Jakiś czas temu obraz był nagrywany cały czas, podczas podglądu na żywo dźwięk był, ale przy odtwarzaniu nagrań były one bez dźwięku. Natomiast od jakiegoś czasu (chyba po jakiejś aktualizacji QVR, bo w kamerce nic nie zmieniałem) to są przerwy w nagraniach obrazu, tzn. np. przez godzinę jest nagranie, potem godzinę nie ma, kolejne dwie-trzy godziny jest i znowu jakiś czas nie ma itd.
Nie drążyłem tematu ponieważ mi na tym nie zależy.