Pomoc Za każdym uruchomieniem (warn) rtorrent: Could not get registred cloud name!

D

Damian9876

Guest
Od pewnego czasu, za każdym razem jak włączam QNAPA, i automatycznie startuje rTorrent to dostaję ostrzeżenie - automatycznie jest też do mnie wysyłany mail jak poniżej:
Server Name: xxxxx
IP Address: xxxxxx
Date/Time: 2015/04/28 19:01:53
Level: Warning
(warn) rtorrent: Could not get registred cloud name!

Mimo tego rTorrent pobiera pliki i wszystko gra. Jednak te ostrzeżenia są irytujące i codziennie mam niechciany mail jak rano załączam serwer. Jak rozwiązać ten problem? Nie wiem nawet o co może chodzić rTorrentowi, przecież wszystko pobiera.
 
Mimo tego rTorrent pobiera pliki i wszystko gra. Jednak te ostrzeżenia są irytujące i codziennie mam niechciany mail jak rano załączam serwer. Jak rozwiązać ten problem? Nie wiem nawet o co może chodzić rTorrentowi, przecież wszystko pobiera.
Nie generuje działających linków w interfejsie bo nie zna nazwy serwera.
 
Tylko, że problem nie jest od samego początku. rTorrent nie zawsze wysyłał mi takie ostrzeżenia.
Co mogę konkretnie zrobić by to naprawić?
Nie potrzebuję chmury, nie ma sensu podpinać moich danych pod dostęp z Internetu jak i tak nie skorzystam - tylko potencjalne ryzyko przechwycenia danych.
 
Tylko, że problem nie jest od samego początku. rTorrent nie zawsze wysyłał mi takie ostrzeżenia.
Wyłączyłeś rejestacje ID w myQNAPcloud. Rejestracja nazwy w niczym nie przeszkadza.

Nie potrzebuję chmury, nie ma sensu podpinać moich danych pod dostęp z Internetu jak i tak nie skorzystam - tylko potencjalne ryzyko przechwycenia danych.
To nie korzystaj z niej. Ale zarejestruj tylko nazwę.
To Ty decydujesz czy udostępniasz usługi czy nie.
 
Tak, bardzo możliwe. Kiedyś zalogowałem się na myqnapcloud.com i chyba skasowałem moje urządzenie.
Na stronie nie widzę możliwości tego przywrócenia. Powinienem to naprawić z poziomu strony myqnapcloud czy panelu administratora qnap? I co dokładniej?